Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Na doraz

Na doraz /2010

Režie: Todd Phillips

Hrají: Robert Downey Jr., Zach Galifianakis, Michelle Monaghan, Jamie Foxx, Juliette Lewis

Česká premiéra: 2.12.2010

USA premiéra: 5.11.2010

Na DVD od: 6.4.2011

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Na doraz

V kostce: "Cvok Galifianakis a frajírek Downey se musí rychle dostat k rodící ženě toho hezčího z nich. Druhá Pařba ve Vegas se nekoná, i tak je ale Na doraz solidní komedií, z níž akorát nebude trvalka. Pokud vám to nevadí a rádi si dáte moderní verzi Letadel, vlaků, automobilů, koukejte obvolat kamarády a mazejte do kina. Stejně do konce roku nic lepšího nedávají."

Galerie obrázků filmu Na doraz


Recenze filmu Na doraz

Přiznejme si to. Jít po Pařbě ve Vegas na trh s další komedií není sranda. Ačkoliv se váš nový film nejmenuje Pařba ve Vegas 2 (ta už se mimochodem vesele točí), všichni budou čekat… tak trochu Pařbu ve Vegas 2. Hlavně když znovu povoláte do hry podivného vousáče, kterého proslavil právě velebený výlet do města hříchu. Todd Philips je ale dost zkušený režisér na to, aby věděl, jak svůj další road trip poslat do jiných sfér. Aniž by se vzdal svého klasického stylu humoru.Stačilo vzít premisu 8...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Na doraz


DVD a Blu-ray filmu Na doraz

Zatím nevyšlo.


Související články

22.1.2017 12:21 Víkendový výplach #385 o Stathamovi a superhrdinech Rubrika: Novinky Diskuze: 39 příspěvků
15.11.2016 19:00 Na co do kina: 10 originálních listopadových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
4.11.2016 23:00 Justice League dostala záporáka Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
2.11.2016 01:00 Johnny Depp míří do potterovského světa Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
9.10.2016 12:25 Víkendový výplach #370 o Star Wars a magii Rubrika: Novinky Diskuze: 29 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Robert Downey Jr. byl ještě před pár lety bez práce, jelikož se za něj kvůli problémům s drogami nechtěla zaručit žádná pojišťovna. Zach Galifianakis byl ještě před rokem druhořadým komikem. A režisér Todd Phillips už také neměl pověst takového hitmakera, jakým byl v minulosti. Teď je ale všechno jinak. Filmy Iron Man a Pařba ve Vegas vydělaly obrovské peníze a tahle trojice si řekla, že by nebylo špatné spojit síly a zkusit vytáhnout z diváků dalších pár milionů. Due Date bude komedie o chlapíkovi, jenž se pokouší dostat domů, aby byl při narození svého prvního potomka. Bohužel bude muset jet stopem a jediný, kdo mu zastaví, je nedostudovaný flákač. Cesta napříč USA bude nejspíš stát za to. A pokud se povede scénář, tak snad i tenhle film, jehož obsazení je doslova narvané hvězdami. Snad Phillipsovi po Pařbě ve Vegas ještě pár nápadů na další komedii zbylo.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.