Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Na doraz

Na doraz /2010

Režie: Todd Phillips

Hrají: Robert Downey Jr., Zach Galifianakis, Michelle Monaghan, Jamie Foxx, Juliette Lewis

Česká premiéra: 2.12.2010

USA premiéra: 5.11.2010

Na DVD od: 6.4.2011

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Na doraz

V kostce: "Cvok Galifianakis a frajírek Downey se musí rychle dostat k rodící ženě toho hezčího z nich. Druhá Pařba ve Vegas se nekoná, i tak je ale Na doraz solidní komedií, z níž akorát nebude trvalka. Pokud vám to nevadí a rádi si dáte moderní verzi Letadel, vlaků, automobilů, koukejte obvolat kamarády a mazejte do kina. Stejně do konce roku nic lepšího nedávají."

Galerie obrázků filmu Na doraz


Recenze filmu Na doraz

Přiznejme si to. Jít po Pařbě ve Vegas na trh s další komedií není sranda. Ačkoliv se váš nový film nejmenuje Pařba ve Vegas 2 (ta už se mimochodem vesele točí), všichni budou čekat… tak trochu Pařbu ve Vegas 2. Hlavně když znovu povoláte do hry podivného vousáče, kterého proslavil právě velebený výlet do města hříchu. Todd Philips je ale dost zkušený režisér na to, aby věděl, jak svůj další road trip poslat do jiných sfér. Aniž by se vzdal svého klasického stylu humoru.Stačilo vzít premisu 8...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Na doraz


DVD a Blu-ray filmu Na doraz

Zatím nevyšlo.


Související články

9.10.2016 12:25 Víkendový výplach #370 o Star Wars a magii Rubrika: Novinky Diskuze: 29 příspěvků
16.9.2016 08:00 Trailer: The Grand Tour se představuje! Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
17.8.2016 09:58 7 filmů režiséra Dana Pánka Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
12.7.2016 09:00 První reakce: Krotitelé duchů Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
28.6.2016 19:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Červen 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Robert Downey Jr. byl ještě před pár lety bez práce, jelikož se za něj kvůli problémům s drogami nechtěla zaručit žádná pojišťovna. Zach Galifianakis byl ještě před rokem druhořadým komikem. A režisér Todd Phillips už také neměl pověst takového hitmakera, jakým byl v minulosti. Teď je ale všechno jinak. Filmy Iron Man a Pařba ve Vegas vydělaly obrovské peníze a tahle trojice si řekla, že by nebylo špatné spojit síly a zkusit vytáhnout z diváků dalších pár milionů. Due Date bude komedie o chlapíkovi, jenž se pokouší dostat domů, aby byl při narození svého prvního potomka. Bohužel bude muset jet stopem a jediný, kdo mu zastaví, je nedostudovaný flákač. Cesta napříč USA bude nejspíš stát za to. A pokud se povede scénář, tak snad i tenhle film, jehož obsazení je doslova narvané hvězdami. Snad Phillipsovi po Pařbě ve Vegas ještě pár nápadů na další komedii zbylo.
© Copyright 2000 – 2016 Všechna práva vyhrazena.