Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Na doraz | Due Date | 2010
csfd  imdb
US premiéra: 05.11.2010
CZ premiéra: 02.12.2010
režie: Todd Phillips
hrají: Robert Downey Jr., Zach Galifianakis, Michelle Monaghan, Jamie Foxx, Juliette Lewis

Na doraz: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
duro

Děkuji, ne. Tak by se daly shrnout pocity, které já osobně zažívám prakticky u všech upoutávek na Na doraz. R-kový trailer (nečekejte příval fu**ování, jen masturbujícího Zacha a jeden psí penis) na tom nic nemění. Vlastně ano – tenhle typ humoru sráží dojmy ještě níž. Tu a tam probleskne vtipná mimózní replika (týkají se hlavně instantního otce v krabici), zbytek ne a ne člověka chytit a nahučet mu do hlavy, že tohle bude opravdu zábava. Proč by se měl někdo smát tomu, že nějaký tlustý vousatý sociopat onanuje? Protože v Pařbě ve Vegas dobře doplňoval partu a byl místy docela vtipný? Tady hraje úplně to samé, akorát si někdo myslel, že s tím utáhne celý film. Downey Jr. je nemastný neslaný, jak ho už dlouho nepamatujeme. Přesto malá naděje na koukatelnou komedii stále žije a to spolu s příjemným hudebním podmazem od The Doors vydá na tři hvězdy. Ale je to opravdu o jediný Zachův fous.

Níže odkaz na stramované HD od Applu. 

Na doraz: TV Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Tímhle to mělo všechno začít. Na doraz vypadalo po dvou veleprůměrných trailer jako nablblá řachanda se dvěma blbečky, kteří vám přes slavné tváře nemohou být víc ukradení. Pokud ale zahodíte rádoby akční hudbu a místo ní to vezmete o něco procítěněji... voila, všechno začne zapadat do sebe. V televizním balení se neplýtvá zbytečnými otázkami a dlouhými dialogy, a místo toho je tu devadesátivteřinový průřez celým filmem, jenž dává smysl a konečně je zábavný. Nejde nutně o to, že by se na vás valil jeden gag za druhým, jsou ale natolik dobře rozloženy a provázány, že spolehlivě zavětříte propagovaný Philipsův um. Na nějakou komedii roku to pořád není ani omylem, za tuhle velmi příjemnou upoutávku si ale chlapci tu čtvrtou hvězdu přeci jen zaslouží. Tady je ten vznik vysoce nepravděpodobného přátelství poprvé hmatatelný.

Na doraz: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Tohle má vážně být kandidát na jeden z nejvtipnějších filmů roku? Todd Phillips nastavil Pařbou ve Vegas hodně vysoká očekávání, trailery Na doraz to ale zatím vesele ignorují. Jsme zpátky u nablblého humoru s nemocnými psíky a zpopelněnými příbuznými (provar na druhou), který mnohem víc než úsměv vyvolává kroucení hlavou. Takže Galifianakis bude akorát parazitovat na svojí předchozí postavě? A čím dál tím zmoženější Downey suše kontrovat jeho nesmyslnému žvatlání? Začíná být poměrně jasné, co na nás Phillips chystá, po dvou upoutávkách to ale zdaleka nevypadá jako film, jímž by měl potvrdit svoje přepnutí na komediálního hitmakera. Spíš z toho kouká zbytečná výplňovka, kterou si pan režisér a jeho objev krátí čas před dalším dobrodružstvím s Philem, Stuem a Alanem. Anebo se všechny dobré vtipy strategicky šetří až do filmu? Tentokrát to bez nich málem nebylo ani na tu třetí hvězdu.

Titulky ke stažení ZDE.

Na doraz: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Zach Galifianakis se proslavil jedinou hereckou polohou – figurami asociálních idiotů, kteří mají talent nekorektně zabít klidně i tryznu za hrdinsky padlé hasiče. A protože se režiséru Toddu Phillipsovi náramně osvědčil v Pařbě ve Vegas, musí být za dementa i tentokrát. S plnovousem, s obludným psíkem (navíc nemocným) a s Robertem Downeym jr. na vedlejším sedadle. Nezdá se, že by se tu zakládalo na žánrové inovace. Prostě se jen rozjede další road-movie... a Galifianakis do ní bude vnášet humor a buranské hlášky, Downey zas normálnost a možná i nějaké to poučení do života, ale pochopitelně tím svojským „cool“ stylem, který proslavil Tonyho Starka a z části i Sherlocka Holmese. Příběhů o dlouhé jízdě za nějakým rodinným příslušníkem se během oscarové sezóny rodí spoustu, a i když mezi nimi Due Date bude nejztřeštěnější a komerčně nejatraktivnější, nemusíme si nalhávat, že nemá ambice (Robert Downey jr. je koneckonců Helen Mirren v kalhotách – taky sbírá nominace na ceny skoro za všechno). Problém je, že na dvouminutové ploše nic hlubšího nenabízí (zcela logicky) a těch pár fórků bránici neurve. Vlastně se jen připomíná, že dvorní rejža Frat Packu stojí zase za kamerou, miláček davů Downey si střihne znovu „výmluvného sympaťáka“ a Galifianakis opět drmolí to své. Retardovaně se směje… i když zatím spíš sám.

Titulky ke stažení ZDE.

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace