Muži, kteří nenávidí ženy

The Girl With Dragon Tattoo

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (30)
Plakát k filmu Muži, kteří nenávidí ženy

Muži, kteří nenávidí ženy /2011

Režie: David Fincher

Hrají: Rooney Mara, Daniel Craig, Stellan Skarsgard, Robin Wright, Embeth Davitz

Česká premiéra: 12.1.2012

USA premiéra: 21.12.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Muži, kteří nenávidí ženy

V kostce: "Náročný a trochu nevděčný úkol stál před režisérem Davidem Fincherem, pověřeným k adaptaci komplexní kriminálky Muži, kteří nenávidí ženy. Nakonec v něm uspěl, i když s výhradami. Příběh otiskl na plátno věrně, se smyslem pro vyhrocené detaily i pro klasické detektivní vláčení diváků napříč drsným pátráním. A zase jednou ukázal své řemelsné mistrovství na poli kriminálek. Námitky lze vznášet spíš k prokreslenosti pozadí příběhu i obou hlavních postav - právě kvůli nim se Muži nestanou událostí sezóny, ale zůstanou jen poctivou žánrovkou a pečlivě odpracovanou adaptací."

Galerie obrázků filmu Muži, kteří nenávidí ženy


Recenze filmu Muži, kteří nenávidí ženy

Dočetli jsme, dokoukali filmové adaptace... a teď jedeme nanovo. Ne, tohle kolečko si překvapivě neoběhla jako první sága o Harry Potterovi (ta se bude rebootovat až za deset let). Nové adaptace zatím získává skvostná knižní trilogie Stiega Larssona Milénium. Má přitom alespoň drobnou výhodu v tom, že látka ještě není úplně provařená, aby se nová adaptace od Davida Finchera zdála v globálu zbytečná.Přesto musel jeden z nejschopnějších filmařů své generace rozlousknout pořádně velký ořech. Nav...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Muži, kteří nenávidí ženy


DVD a Blu-ray filmu Muži, kteří nenávidí ženy

Zatím nevyšlo.


Související články

31.3.2017 20:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
25.3.2017 12:00 Ubertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
22.3.2017 13:00 Téma: Zasloužíme si kvalitní bitky, když je nepoznáme? Rubrika: Novinky Diskuze: 46 příspěvků
20.3.2017 12:48 Monstra proti oscarové hvězdě Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Knižní série Milénium Stiega Larssona je obrovský hit před pár měsíci ji četl snad každý třetí člověk, co číst umí. A kdo číst neumí, ten si mohl příběhy novináře Mikaela Blomkvista a mladé hackerky Lisbeth Salander užít v kině. Pokud vás však tahle trojice detektivek zatím minula, připravte se, že v zimě zažijete útok vedený z hollywoodských zákopů. David Fincher, jenž má za sebou jednu z nejlepších kriminálek všech dob Sedm a také jednu z nejméně doceněných kriminálek Zodiac, se vrací k žánru. A společnost mu budou dělat začínající Rooney Mara a ověřený Daniel Craig, o němž se tvrdí, že se pro roli Blomkvista narodil. Úkolem téhle ne úplně obyčejné dvojice bude zjistit, co přesně se stalo před čtyřiceti lety s Hariette Vanger. Mladá dívka beze stopy zmizela a její strýc chce zjistit, proč se tak stalo. Čím blíž se ale Blomkvist a Salander blíží k pravdě, tím víc zjišťují, že jedna bohatá rodina má ve skříních hodně zapáchající kostlivce.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.