Lovci pokladů: Kniha tajemství

National Treasure: The Book of Secrets

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (24)
Plakát k filmu Lovci pokladů: Kniha tajemství

Lovci pokladů: Kniha tajemství /2007

Režie: Jon Turteltaub

Hrají: Nicolas Cage, Justin Bartha, Diane Kruger, Harvey Keitel, Jon Voight

Česká premiéra: 14.2.2008

USA premiéra: 21.12.2007

Na DVD od: 18.6.2008

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Lovci pokladů: Kniha tajemství

V kostce: "To samé co naposledy. Nicolas Cage si hraje na Indiana Jonese, hledá poklady a snaží se očistit jméno svého předka obviněného z atentátu na prezidenta Lincolna. I když se ve filmu prakticky pořád něco děje, něco tomu chybí. Možná atmosféra, lépe zrežírované akční scény a méně snahy zavděčit se otcům, maminkám i dětem v kině. Tvůrci se zkrátka pokusili natočit dokonalý rodinný film pro každého. A to se jim povedlo. Každý si tu něco najde, ale ve výsledku těch stoprocentně spokojených diváků nejspíš moc nebude. "

Galerie obrázků filmu Lovci pokladů: Kniha tajemství


Recenze filmu Lovci pokladů: Kniha tajemství

Posledních pár let to s kariérou Nicolase Cage nevypadá vůbec dobře. Člověk, kterého jsme ve Skále, Tváří v tvář a Con Air milovali jako akčního boha a díky Obchodníkovi se smrtí, Adaptaci a Leaving Las Vegas respektovali jako zajímavého herce, párkrát šlápnul vedle či podcenil výběr scénáře nebo režiséra, je najednou tak trochu za otravného a stárnoucího šaška. Rituál, World Trade Center a Next byly komerční propadáky, Ghost Rider zase díky mizerné režii skončil jako nechtěná parodie a s Cag...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Lovci pokladů: Kniha tajemství


DVD a Blu-ray filmu Lovci pokladů: Kniha tajemství

Zatím nevyšlo.


Související články

19.3.2017 12:30 Víkendový výplach #393 o záporácích a Iron Manovi Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 256 příspěvků
8.3.2017 14:00 První dojmy: Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
4.3.2017 12:00 První reakce: Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Nicolas Cage je herec, se kterým většina milovníků akčních filmů prožila druhou polovinu devadesátých let. Ale i fanoušci Skály a Tváří v tvář potřebují jednou za čas dokázat, že jejich „borec numero uno“ pořád ještě zvládá uhýbat před kulkami, rvát se s vojáky a zachraňovat San Francisco před raketami se smrtícím virem. Cage se však vydal jinou cestou a během posledního roku se ukázalo, že na té cestě šlápl do něčeho, co hodně smrdí a lepí se na boty. Rituál a Ghost Rider zkrátka nebyly přesně ty filmy, které bychom chtěli vidět. Dvojka Lovců pokladů sice také málokomu zvedne tep, ale je to lepší, než další řádění motorkáře s hořící hlavou. Hlavní hrdina Benjamin Gates se tentokrát se svými přáteli a s otcem dostane na stopu opravdové lahůdky. John Wilkes Booth, vrah Abrahama Lincolna, si totiž psal deník. A v tom deníku chybí několik stránek s dost podstatnými informacemi, které by mohly od základů změnit historii USA. Ben Gates bude mít tedy opět problémy, protože jistá skupina lidí má zájem na tom, aby všechno zůstalo při starém. První Lovci pokladů sice nebyli nějak zvlášť zajímavý film, ale ve srovnání s Šifrou mistra Leonarda přeci jen suverénně vítězí. Navíc Jerrymu Bruckheimerovi přinesli do kasičky dalších pár milionů. Vítězná sestava se tedy nemění a všechno zůstává při starém, k týmu se však přidávají mimo jiné čerstvá držitelka Oscara Helen Mirren a Ed Harris. Pokud však budou druzí Lovci pokladů něčím víc, než jen nezávadnou zábavou na jeden večer, bude to překvapení.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.