Láska a jiné závislosti

Love and Other Drugs

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Láska a jiné závislosti

Láska a jiné závislosti /2010

Režie: Edward Zwick

Hrají: Jake Gyllenhaal, Anne Hathaway, Hank Azaria, Judy Greer

Česká premiéra: 7.4.2011

USA premiéra: 24.11.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Láska a jiné závislosti

V kostce: "Potkali se u doktora. Jamie tam podstrkoval léčiva, Maggie se nechávala vyšetřit – ale stačil jeden pohled na odhalená prsa (vážně!) a jejich cesty se navždy spojily. Uvolněná romantická komedie s milým obsazením postupem času sbíhá do víc a víc seriózních sfér, přesto servíruje neškodné a celkově i neutrální povyražení. Náladu nepokazí, ale do kina se za ní jako za nějakou událostí hnát nemusíte."

Galerie obrázků filmu Láska a jiné závislosti


Recenze filmu Láska a jiné závislosti

Jako bychom byli uprostřed další sexuální revoluce. Zuřivě se souloží všude, kam se člověk v rámci „láskyplných filmů“ podívá. Justin Timberlake a Mila Kunis v létě přijdou na to, že Kamarád taky rád, ještě o čtvrt roku dřív si můžeme užít sexuchtivé combo s Natalií Portman a Ashtonem Kutcherem v Hlavně nezávazně a s Jakem Gyllenhaalem a Anne Hathaway v Lásce a jiných závislostech. Ano, i tady se ústřední pár prosouloží k trvalejším citům, jen k tomu musí rozlousknout pár dalších existenciáln...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Láska a jiné závislosti


DVD a Blu-ray filmu Láska a jiné závislosti

Zatím nevyšlo.


Související články

31.12.2017 20:04 TOP 11: Nejpohodovější písničkové soundtracky Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
22.3.2017 13:00 Téma: Zasloužíme si kvalitní bitky, když je nepoznáme? Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
19.3.2017 23:50 Disney znovu slaví! Za miliardou letí i Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 80 příspěvků
2.3.2017 12:00 Před Loganem kraloval horor Uteč! Vydělá sto milionů? Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
28.2.2017 09:17 Co chystá Angelina Jolie? Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Poslední Samuraj, Odpor ... Edward Zwick je zatraceně šikovný režisér a zvlášť vizuální stránku svých filmů má vymazlenou jako málokdo. A u historických filmů zůstává i tentokrát, i když v tomto případě se mnohem víc přiblíží současnosti: vyprávět bude příběh inspirovaný skutečnou událostí (což zavání pokusem vecpat se na oscarový ceremoniál), konkrétně o muži, který bojuje s farmaceutickou společností. O co? Teď se držte. Love and Other Drugs je totiž příběh o viagře. Film o tom, jak tvrdý může kšeft s takovou drogou být. Zwickovým filmem nás provedou Jake Gyllenhaal s Anne Hathaway, což je velice příjemná dvojka, které by to spolu mohlo na plátnech šlapat. Ale nejdůležitější je v tomhle případě asi opravdu to, že se vrací Edward Zwick. Ten člověk je prostě šikovný a upřímně jsem zvědavý, jak se popere s příběhem o viagře.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.