Krvavý Valentýn

My Bloody Valentine 3-D

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (6)
Plakát k filmu Krvavý Valentýn

Krvavý Valentýn /2009

Režie: Patrick Lussier

Hrají: Jensen Ackles, Jamie King, Kerr Smith, Kevin Tighe, Tom Atkins

Česká premiéra: 30.4.2009

USA premiéra: 16.1.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Krvavý Valentýn

V kostce: "Před lety v jednom městečku ruplo místnímu horníkovi v kouli a zabil pár svých spoluobčanů. A teď je zpátky a hodlá se znovu dát do díla. Krvavý Valentýn je béčkový horor bez napětí, který však nabízí slušnou porci poměrně zábavné brutality a pár nepříliš působivých 3D efektů. Těžko se v něm hledá něco, co by šlo vyloženě pochválit, takže pokud nemusíte vidět každý horor, jenž se objeví v našich kinech, s klidem si tenhle nechte ujít. "

Galerie obrázků filmu Krvavý Valentýn


Recenze filmu Krvavý Valentýn

Horory táhnou, 3D táhne. 3D horor bude táhnout dvojnásobně. Alespoň tak nejspíš fungovala matematika u tvůrců Krvavého Valentýnu. Film v médiích prakticky nikoho nezajímal, upoutávky se řadily k průměru, hereckou hvězdu bychom v obsazení hledali marně a Patrick Lussier rozhodně není režisér, jehož filmy by byly vyhlíženy rok dopředu. Od začátku to zkrátka vypadalo jako průměr se třetím rozměrem a tvůrci s největší pravděpodobností ani nic ambicióznějšího natočit nechtěli. Přesto výdělky mnoho...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Krvavý Valentýn


DVD a Blu-ray filmu Krvavý Valentýn

Zatím nevyšlo.


Související články

19.2.2017 18:45 Batman, Grey a Wick drží kasu! Verbinski vyhořel Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
12.2.2017 21:05 Batman přečůral Padesát odstínů, John Wick slaví Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
21.6.2016 10:07 Kdo natočí Přání smrti? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
28.3.2016 15:02 Batman se Supermanem zlámali kasovní rekordy! Rubrika: Novinky Diskuze: 68 příspěvků
10.3.2016 09:50 Reynolds chrání zabijáka Rubrika: Novinky Diskuze: 50 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Jensen Ackles už tři sezóny hláškuje a užívá si roli Deana Winchestera v hororovém seriálu Lovci duchů. Televizní obrazovka mu ale už asi nestačí, a tak se rozhodl proniknout do filmu. A logicky si k tomu vybral hororový žánr. My Bloody Valentine 3-D by ovšem neměl mít nic společného s filmem z roku 1981. Hlavní hrdina Tom se po letech vrací zpátky domů do malého městečka, z nějž odešel v době, kdy jakýsi psychopat povraždil několik lidí na den svatého Valentýna. A jako na potvoru to vypadá, že s Tomových příchodem dostal někdo znovu chuť pustit místní mládeži žilou. A hlavním podezřelým je logicky navrátivší se Tom. Ten teď bude muset očistit svoje jméno a zjistit, kdo se to skutečně pohybuje po okolí a likviduje zamilované páry. Jediného spojence má ve své staré lásce Sarah. Než ale zjistí identitu vraha, poteče ještě hodně krve. Scénář se evidentně nesnaží vyhrát Oscara a bude fungovat jen jako důvod pro zobrazování různých způsobů likvidace vedlejších postav, což ovšem na druhou stanu vůbec nevadí. Režisér Patrick Lussier je notorický béčkař, od kterého zázraky očekávat nemůžeme, ovšem ono v názvu zmíněné 3D by mohlo být v tomhle případě mnohem zajímavější, než u Roberta Rodrigueze. Snad to nebude to jediné, co bude v My Bloody Valentine 3-D stát za pozornost.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.