Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Krvavý Valentýn | My Bloody Valentine 3-D | 2009
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 16.01.2009
CZ premiéra: 30.04.2009
režie: Patrick Lussier
hrají: Jensen Ackles, Jamie King, Kerr Smith, Kevin Tighe, Tom Atkins

Krvavý Valentýn: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Romantika, napětí… zapomeňte, na to chodili vaši rodiče. Dneska frčí sex, násilí, teror a… legrace. Alespoň tak definují v Lionsgate typický „date movie“. Ano, je to poněkud bizarní, na druhou stranu, dá se to brát jako vtipná nadsázka a protože vy ani my nejsme banda sucharů, brát to tak budeme :). Trailer je poněkud teaseroidní, na druhou stranu o to údernější – přibližně o řád než ten minulý, navíc je obalený zajímavou trashovou aurou v tom samém stylu, který se snažili napodobit chlapci Rodriguez a Tarantino minulý rok. A pokud dodáme, že tam hrají kytary, dostaneme se skoro na samý konec popisných možností. Pak už se dá těch 30 vteřin shrnout výstižně pouze tak, že „horník v kombinéze a dýchací masce honí bandu pěkně oblečených, hubených a obecně dobře vypadajících teenagerů a bude to celé ve 3D, ty jo“. Na druhou stranu, pokud u vchodu dostanete 3D brýle a půjdete na film s názvem My Bloody Valentine, potřebujete a vyžadujete něco chytřejšího a sofitiskovanějšího? Dost pochybuji :). Takže si ten letící krumpáč užijte dosytosti a na svátek zamilovaných nechoďte do dolů. Bůhví, co tam dneska na jednoho čeká :).

Krvavý Valentýn: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Valentýnský masakr trojrozměrným objektem? Inu, proč by ne. Magie prostorového vidění prostoupila animáky, rodinné fantasy blbůstky, koncerty, taneční hity pro teenagery a pár minut si před modrým a červeným sklíčkem odzkoušely i ty nejambicióznější blockbustery (a brzy budou přibývat další). Na horory už taky došlo, žádný z nich však nebyl tak výrazný, aby se tvůrci My Bloody Valentine nemohli zaštiťovat slovem revoluce a slibovat zážitek, který jste ještě nepoznali. V teaseru však tohle lákání nabírá na poněkud bizarních konturách - těžko si totiž představit hororového fandu, který zjihne u baterky svítící mezi lidi, nebo u letícího krumpáče. U My Bloody Valentine jde přesto o největší lákadla na film, protože slasher samotný řádně smrdí televizí a dokonce i nízkorozpočtovými céčky, spíchnutými někde o prázdninách na babiččině chaloupce. Natáčí se tam snadno: Stačí mít hornické nářadí, pár nahých děvčic a trochu malinovky. Do hororu pořízeného za pár tisíc dolarů se pak nacpou miliony při převodu do trojrozměrné podoby a hle, potenciální hit je na světě. Jinak řečeno, má-li Bloody Valentine nějaký potenciál, 99% z něj se vztahuje ke 3-D podání a 1% k materiálu samotnému.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace