Kniha přežití

The Book of Eli

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (21)
Plakát k filmu Kniha přežití

Kniha přežití /2010

Režie: Albert Hughes, Allen Hughes

Hrají: Denzel Washington, Mila Kunis, Gary Oldman, Ray Stevenson, Michael Gambon

Česká premiéra: 11.2.2010

USA premiéra: 15.1.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Kniha přežití

V kostce: "Guláš biblických proporcí, ve kterém se Denzel Washington jako přeživší jaderné apokalypsy někam jde, něco nese a porcuje na kusy každého, kdo se mu postaví do cesty. Moc toho nenamluví, ale když otevře pusu, posílá film k pánu. I když to asi není úplně přesná metafora. Však uvidíte. Tedy jestli pořád ještě věříte. Třeba tomu, že si vymýšlíme. Bůh s vámi... "

Galerie obrázků filmu Kniha přežití


Recenze filmu Kniha přežití

Scénář od šéfredaktora herního magu, co hrál od rána do večera Fallout, režie od bratrů v triku, co mazlí vizuál, až má lesk jak blesk, a talent + svaly od Denzela Washingtona. Mimořádně výbušná kombinace od bratří Hughesových mohla dopadnout jako kultovní béčko rozměrů Šíleného Maxe nebo jako patetický pokus o přesahový western v krajině okousané atomovými hřiby. Nebudeme předbíhat, ale Hughesové by si příště snad měli hrát už jen se sadou Malý chemik.Přitom to začíná tak nevinně - Washingto...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Kniha přežití


DVD a Blu-ray filmu Kniha přežití

Zatím nevyšlo.


Související články

13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 255 příspěvků
8.3.2017 14:00 První dojmy: Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
4.3.2017 12:00 První reakce: Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
10.2.2017 09:59 Jay a Tichej Bob znovu vrací úder Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Točit dnes postapokalyptické sci-fi je velmi riskantní nápad. Málokdo chce totiž utratit spoustu milionů za to, aby jeho film vypadal ve výsledku hnusně. The Book of Eli na to ale kašle a hodlá si získat přízeň diváků velmi silným hereckým obsazením. Denzel Washington už si zkusil snad všechny žánry, špatné filmy nenatáčí a bez debat patří mezi nejlepší herce své generace. V The Book of Eli si zahraje tajemného chlapíka, který putuje zničenou Amerikou a dává pozor na svitek, v němž je údajně napsaný způsob, jak lidstvo zachránit. Avšak v době, kdy je civilizace minulostí a každý jede sám na sebe, může být velmi obtížné dožít se rána. Albert a Allen Hughesovi, tvůrci filmového Z pekla, se po devíti letech vrací za kameru a slibují drsný a temný příběh s hodně pesimistickou atmosférou. Vedle hlavní hvězdy se objeví i sympatická Mila Kunis, nezklamávající Gary Oldman a Ray Stevenson, jenž se pokusí odčinit průšvih jménem Punisher: War Zone. S herci by tedy režisérská dvojice neměla mít problém, tak snad budeme za rok moci říct to samé i o scénáři.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.