Jsem číslo čtyři

I Am Number Four

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (5)
Plakát k filmu Jsem číslo čtyři

Jsem číslo čtyři /2011

Režie: D. J. Caruso

Hrají: Alex Pettyfer, Timothy Olyphant, Teresa Palmer, Kevin Durand, Dianna Agron

Česká premiéra: 7.4.2011

USA premiéra: 18.2.2011

Na DVD od: 27.7.2011

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Jsem číslo čtyři

V kostce: "Nepříliš snaživá adaptace odfláknuté knížky ztrácí body od prvních vteřin, navzdory sympatickým hercům a sci-fi podloží, ze kterého by šlo ledacos vyždímat. Mimozemská devítka sílami připomíná X-Meny, ale přes citová pnutí hlavního hrdiny prosvítá spíš opáčko z Beverly Hills 90210 než nějaká promyšlená mytologie. Caruso se snaží v závěru nalákat na případnou dvojku, ale jeho záchvěv "geniality" přichází příliš pozdě. Diváci tou dobou už spí nebo přepli na jiný sál. "

Galerie obrázků filmu Jsem číslo čtyři


Recenze filmu Jsem číslo čtyři

Je únorová sezóna jako dělaná na blockbusterové překvapení? Určitě, ale po zhlédnutí nové teen pecky z produkční dílny Michaela Baye a Stevena Spielberga je jasné, že si na něj budeme muset další rok počkat. Při listování papírovými předpoklady byste přitom souhlasně kývali hlavou. Bay, Spielberg, D.J. Caruso - to je přece trojice, která přinesla solidní Oko dravce a částečně i úspěšnou Disturbii. Čtyřka se sice nemůže opřít o talent a star-power Shiy LaBeoufa, tím méně o anorektický rozpočet...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Jsem číslo čtyři


DVD a Blu-ray filmu Jsem číslo čtyři

Zatím nevyšlo.


Související články

31.3.2017 20:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
25.3.2017 13:00 Übertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 47 příspěvků
22.3.2017 18:00 TOP 11: Hollywoodské propadáky, které nás mrzí Rubrika: Novinky Diskuze: 40 příspěvků
22.3.2017 13:00 Téma: Zasloužíme si kvalitní bitky, když je nepoznáme? Rubrika: Novinky Diskuze: 49 příspěvků
21.3.2017 13:47 První dojmy: sci-fi Život Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

D. J. Caruso dokáže natočit cokoliv. Má za sebou originální thriller Salton Sea, povedenou Disturbii i našlapané Oko dravce. Teď si hodlá pozici áčkového režiséra posychrovat teenagerským akčňákem I Am Number Four. Děj bude vyprávět o čtveřici mimozemšťanů, jejichž planeta je zlikvidována krutými nájezdníky. Proto se musí přesunout na Zemi a zapadnout mezi lidi. Brzy ale zjistí, že ti, kdo mohou za likvidaci jejich domova, míří i k nám. Začíná druhé kolo meziplanetární řežby. Alex Pettyfer, který vyfasoval hlavní roli, si akci vyzkoušel zatím jen v polodětském Stormbreakerovi, záda mu ale budou krýt Timothy Olyphant, jenž se v Dokonalém úniku a v Podivných předvedl jako solidní akční herec, a jeden z nejlepších seriálových padouchů Kevin Durand, který to ve Ztracených zatraceně rozjel. Teď už nezbývá než doufat, že to Caruso všechno ukočíruje a nenechá se ukecat pro variaci na Stmívání. Byla by to škoda.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.