Johnny English se vrací

Johnny English Reborn

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (8)
Plakát k filmu Johnny English se vrací

Johnny English se vrací /2011

Režie: Oliver Parker

Hrají: Rowan Atkinson, Rosamund Pike, Dominic West, Gillian Anderson, Marko Ivanir

Česká premiéra: 13.10.2011

USA premiéra: 28.10.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Johnny English se vrací

V kostce: "Rowan Atkinson je zpátky na plátně a vzal si s sebou všechny svoje oblíbené triky. Jeho nestárnoucí komika, vsazená do ujeté odpovědi na Casino Royale, tentokrát neselhává a notně pohání průměrný scénář. Určitě to chtělo víc akce a možná lepší zápletku. I v téhle podobě je ale druhý Johnny English vydatnou podzimní zábavou, která by měla sedět každému, kdo v dobrém vzpomíná na jedničku."

Galerie obrázků filmu Johnny English se vrací


Recenze filmu Johnny English se vrací

Johnny English se vrací… po osmi letech? Kdo by to do alternativní špionské jedničky řekl. Všichni už jsme tak nějak smířili s tím, že je humor Rowana Atkinsona minulostí, jíž si můžeme připomínat maximálně v televizi a na DVD. Slavný komik se ale rozhodl upozornit na to, že ještě nepatří do starého železa. A tak se ještě jednou vrátil do divácky vděčné role agenta-ňoumy, který bude muset znovu zachránit nejen Británii, ale v tom lepším případě i celý svět.Pokud chcete od druhého Johnnyho Eng...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Johnny English se vrací

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Johnny English se vrací

Zatím nevyšlo.


Související články

9.3.2017 12:00 První fotka z Jurského světa 2 Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
9.3.2017 08:00 Nová fotka obsazení Predátora Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
6.3.2017 22:12 Pátý Indy vážně dorazí už za dva roky Rubrika: Novinky Diskuze: 56 příspěvků
5.3.2017 21:00 Nový plakát Rychle a zběsile 8 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
25.2.2017 21:23 Zlaté maliny: Batman vs. Superman vs. Hillary Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Rowan Atkinson to má docela těžké. Všichni ho znají jako Mr. Beana a všem to vyhovuje. Krom jeho samotného. Problém ale je, že Atkinson nic moc dalšího v portfoliu nemá a dá se říct, že krom sympatického milovníka plyšových medvědů a Černé zmije, jež je dnes spíše záležitostí pro fajnšmekry, může světu nabídnout jen Johnnyho Englishe. Tahle parodie na Bondovky slavila před osmi lety celkem úspěch a dvojka se na něj pokusí navázat. Johnny English bude muset tentokrát zabránit spiknutí, jehož cílem je zlikvidovat čínského premiéra. Atkinson bude mít vedle sebe celkem zajímavé parťáky v podobě Dominica Westa a agentky Scullyové. Režisér Oliver Parker zatím ve své kariéře střídal průměrné a lehce nadprůměrné filmy, tak snad teď půjde do sebe a společně s Atkinsonem nám v létě naservírují fajn akční komedii.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.