Indiana Jones a království křišťálové lebky

Indiana Jones and the Kingdom of Crystal Skull

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (847)
Plakát k filmu Indiana Jones a království křišťálové lebky

Indiana Jones a království křišťálové lebky /2008

Režie: Steven Spielberg

Hrají: Harrison Ford, Shia LaBeouf, Cate Blanchett, John Hurt, Ray Winstone

Česká premiéra: 22.5.2008

USA premiéra: 22.5.2008

Na DVD od: 12.11.2008

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Indiana Jones a království křišťálové lebky

V kostce: "Konečně se vrátil! Devatenáct let se nejslavnější archeolog filmové historie chystal na svou čtvrtou misi, až křišťálové lebky, nenasytní soudruzi (i soudružky) a jedna velká pocta sci-fi padesátých let ho donutili zase nasadit klobouk a honit se za dobrodružstvím. Poprvé s návalem digitálních triků, poprvé s plnohodnotným sidekickem (ať žije Shia LaBeouf) a snad naposled s rozměklým tělem i srdcem. Nový Indy budí rozpaky, i tak si ho ale někdo může zamilovat."

Galerie obrázků filmu Indiana Jones a království křišťálové lebky


Recenze filmu Indiana Jones a království křišťálové lebky

Dodnes si vzpomínám na okamžik, kdy mě táta dotáhl do kina na Indiana Jonese a Poslední křížovou výpravu. Natřískaný koktejl komických situací a prvotřídní dobrodružné akce, který nedovolil nadechnout se, se pro mě – a nejen pro mě – pochopitelně stal jedním z těch nejvýraznějších a v pravém smyslu formujících zážitků ve vztahu ke kinematografii. Čtvrtý Indy se mezi ně počítat nebude. Ne, neokoral jsem. I po těch letech mě dokážou některé filmy absolutně nadchnout, vytrhnout do extáze, kdy s ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Indiana Jones a království křišťálové lebky


DVD a Blu-ray filmu Indiana Jones a království křišťálové lebky

Zatím nevyšlo.


Související články

24.3.2017 17:00 Ubertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
22.3.2017 13:00 Téma: Zasloužíme si kvalitní bitky, když je nepoznáme? Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků
12.3.2017 11:48 Víkendový výplach #392 o hláškách a Reevesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
7.3.2017 12:41 Margot Robbie mezi zbojníky Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
6.3.2017 22:12 Pátý Indy vážně dorazí už za dva roky Rubrika: Novinky Diskuze: 56 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Dobří holubi se vracejí. A zatím to vždycky stálo za to. Sylvester Stallone se dokázal jako Rocky rozloučit víc než stylově (uvidíme, jak se mu zadaří s Rambem) a Bruce Willis ve čtvrté Smrtonosné pasti ukázal, že John McClane umí i v padesáti. Příští rok se zkusí s plnou parádou vrátit další z filmových legend. Indiana Jones. Neúnavný hledač pokladů, likvidátor nacistů, majitel apartního klobouku a stylového biče. O tom, že další Indy bude, se mluvilo už nejméně před deseti lety, ale Spielberg, Lucas a Ford nedokázali až doteď sladit svoje rozvrhy. Nakonec jsme se ale dočkali. Podle prvních fotek to vypadá, že Harrison Ford i po šedesátce bude zvládat držet krok a záda mu navíc bude krýt Shia LaBeouf. Momentálně byste asi těžko hledali jiného mladého herce, který by byl tak v kurzu. A o čem to celé bude? Nikdo neví. Spielberg s Lucasem uvalili na celý film informační embargo a vyhrožují žalobami každému, kdo se pokusí vynést ven něco o příběhu. Jisté je jen to, že děj se přesune do padesátých let, takže můžeme čekat bývalé nacisty, mimozemšťany z Rosewellu ale i sověty nebo taky někoho úplně jiného. Záporačku by si podle zákulisních informací mohla zahrát Cate Blanchett, ale možná jde jen o další drb, kterých se na internetu objevují denně desítky. Ford vypadá jako velmi vitální důchodce a Spielberg za kamerou je víc než jistota. Návraty legend jsou vždycky spojené s velkým očekáváním fanoušků a strachem z toho, jak to všechno bude po těch letech fungovat. V případě čtvrtého Indyho to však zatím vypadá všechno víc než nadějně.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.