Hannibal - Zrození

Hannibal Rising

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (11)
Plakát k filmu Hannibal - Zrození

Hannibal - Zrození /2007

Režie: Peter Webber

Hrají: Gaspard Ulliel, Li Gong, Rhys Ifans, Kevin McKidd

Česká premiéra: 22.2.2007

USA premiéra: 9.2.2007

Na DVD od: 3.9.2007

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Hannibal - Zrození

Z monotematičnosti, byť velké produktivity práce spisovatele Thomase Harrise se zdá, že celou svou zbývající tvorbu zasvětil jen osudům chlápka, který vás naporcuje než řeknete ledvina a před vašima očima si na cibulce usmaží vás mozeček i jatýrka. Inu, Hannibal Lecter se v jídle nenimrá a drží se toho, že v base jí to, co mu dají, ale v hlavě se mu neustále převalují recepty na krmi z lidské bílkoviny, co by tak rád okoštoval, takže si uchovává pozoruhodnou svěžest a bystrost. Film Petera Webbera (Dívka s perlou) nás zavádí do Litvy na sklonku 2. světové války, kde mladý Hannibal přichází o oba rodiče a je nucen se protloukat jen se svou sestrou Mischou. Film vychází z předlohy dosud nevydaného románu a chce nás seznámit se třemi důležitými etapami Hannibalova života: dětstvím v Litvě, dospíváním v Anglii až po zadržení agenty FBI, ke kterému dojde ve filmu Michaela Manna s názvem Manhunter. Webber do hlavní role obsadil Francouze (Gasparda Ulliela, partnera Audrey Tautou z Příliš dlouhé zásnuby) a ti byli vždycky velcí labužníci, snad tím film získá novou dimenzi. Každopádně: půjde-li Thomas Harris důsledně za svým, je velká pravděpodobnost, že se s Hannibalem a některým z jeho předků či potomků (učedníků) ještě setkáme. Co třeba taková Hannibalova nevěsta a nebo Hannibalovo sémě? Dali byste si říct?

Autor: Shushika


Galerie obrázků filmu Hannibal - Zrození

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Hannibal - Zrození

Já rád játra, ty rád játra, on rád játra. Pamatujete na játra ze školní kuchyně? Ty neměl rád nikdo. Hannibal však vybíravý není a klidně se vám zakousne i do něčeho jiného. Pokud jste dlouhá léta chtěli vědět, kde pochytil svoje stravovací návyky, právě jste se dočkali. Hannibal - Zrození útočí první kapitolou z kanibalské kroniky. Budeme se muset vydat až do období druhé světové války, kdy se před Lecterovic domečkem střetne ruský tank s německým letounem. Když se dva vojáci hodlají navzáje...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Hannibal - Zrození


DVD a Blu-ray filmu Hannibal - Zrození

Zatím nevyšlo.


Související články

10.12.2016 21:05 Rozhovor s autorem Vyšehradu Jakubem Štáfkem Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
5.12.2016 00:02 Vaiana a Fantastická zvířata dál vládnou kinům Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
30.11.2016 18:00 Oscary se blíží: Nejlepším filmům vládne Místo u moře Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
30.11.2016 10:04 Bradley Cooper znovu válčí Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
27.11.2016 21:17 Míří Vaiana k miliardě? Fantastická zvířata závidí Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
© Copyright 2000 – 2016 Všechna práva vyhrazena.