Ghost Rider 2

Ghost Rider: Spirit of Vengeance

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (20)
Plakát k filmu Ghost Rider 2

Ghost Rider 2 /2012

Režie: Mark Neveldine, Bryan Taylor

Hrají: Nicolas Cage, Idris Elba, Ciarán Hinds, Violante Placido, Johnny Whitworth

Česká premiéra: 1.3.2012

USA premiéra: 17.2.2012

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Ghost Rider 2

V kostce: "Johnny Blaze musí opět využít moci Ghost Ridera, aby zachránil kluka, s nímž má plány samotný satan. Druhý Ghost Rider je víceméně stejná pitomost jako první díl, ovšem Nicolas Cage je čím dál tím zábavnější a Mark Neveldine s Brianem Taylorem zvládají servírovat sice neoriginální ale solidní akční scény. Nic víc od tohohle filmu ale nečekejte. "

Galerie obrázků filmu Ghost Rider 2


Recenze filmu Ghost Rider 2

Ghost Rider patří mezi ty comicsové filmy, na které se člověk podruhé podívá jen v případě, že se obklopí hromadou alkoholu, cynickými lidmi a chutí smát se režisérské neschopnosti Marka Stevena Johnsona a afektovanému herectví Nicolase Cage. V žánru "tak špatné, až je to zábavné" patří první dobrodružství hořícího motorkáře z pekla pořád k tomu nejlepšímu, co se v posledních letech objevilo. U druhého dílu sice došlo na pár zásadních změn za kamerou, ale jinak se mohou všichni posměváčci těš...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Ghost Rider 2


DVD a Blu-ray filmu Ghost Rider 2

Zatím nevyšlo.


Související články

23.3.2017 09:30 Na co do kina: 7 originálních březnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
12.3.2017 11:48 Víkendový výplach #392 o hláškách a Reevesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
5.3.2017 12:00 Víkendový výplach #391 o Doctoru Strangeovi a Rogue One Rubrika: Novinky Diskuze: 38 příspěvků
4.3.2017 12:00 První reakce: Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
22.2.2017 23:00 Dva nové plakáty Ghost in the Shell Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

První Ghost Rider sklidil víceméně jen posměch comicsových i filmových fanoušků, ale vydělal dost na to, aby začali tvůrci uvažovat o dvojce. Naštěstí pochopili, že za mizerné kvality prvního dílu mohli především přehrávající Nicolas Cage a režisér Mark Steven Johnson. Toho prvního se zbavit nedokázali (a nejspíš ani nechtěli), druhý letěl okamžitě. Za kamerou ho teď nahradí dvojice magorů zodpovědných za Zastav a nepřežiješ Mark Neveldine a Bryan Taylor. Ti umí za malé peníze vykouzlit celkem originální podívanou, ale uvidíme, co s nimi udělá velký Hollywoodu. Ghost Rider: Spirit of Vengeance by se měl odehrávat ve východní Evropě a motorkář, jenž má místo hlavy hořící lebku, se tu bude snažit zabránit Ďáblovi v tom, aby získal lidské tělo a mohl si vyrazit na výlet na Zem. Cageovi budou krýt záda charismatičtí Idris Elba a Ciarán Hinds a potichu se mluví i o účasti Christophera Lamberta, jenž by si po těch letech půstu nějakou větší roli zasloužil.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.