Garfield 2

Garfield: A Tail of Two Kitties

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Garfield 2

Garfield 2 /2006

Režie: Tim Hill

Hrají: Bill Murray, Breckin Meyer, Jennifer Love Hewitt, Billy Connolly, Bob Hoskins

Česká premiéra: 10.8.2006

USA premiéra: 16.6.2006

Na DVD od: 4.12.2006

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Garfield 2

Sequely, prequely a pokračování na sto patnáct různých způsobů u nás v posledních týdnech probíráme pořád a neustále, povětšinou s pokleslým tónem v hlase a touhou našeptat producentům, že na recyklaci ještě žádný divák kulturně nevydělal. Bohužel se autorům na dvojkách plní kapsy mnohem spolehlivěji než třeba v půlce devadesátých let (Shrek, Saw, Agent v sukni nebo Underworld 2), takže se na plátna vracejí i poněkud problematická stvoření. Jedním takovým je i v comicsech zbožňovaný, ve filmu zdebilizovaný kočkodan Garfield, jenž za mrmlání Billa Murrayho nevykopal díru do amerického box-office, ale ve zbytku světa vydělal na jednu digitální kočku poměrně dost. Sám vzpomínám, jak dlouho i jak marně jsme se jej pokoušeli vyštípat z domácích žebříků návštěvnosti, proto chápeme Garfieldovo opětovné smažení. Tvůrci pro chlupatou, přežranou a cynickou digitální mrchu zvolili ověřené stěhování do Evropy (viz sequely Tenkrát na východě nebo strptéra Deuce), v níž se Garfield připlete do záchrany nebohých zvířátek, které tyranizuje lord Dargis (Connolly). Vskutku oduševnělý scenáristický plán mohou milovníci Garfieldových stripů těžko překousnout i s relativně silným hereckým kádrem, jenž logicky odpovídá sebrance z jedničky.

Autor: Cival


Galerie obrázků filmu Garfield 2

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Garfield 2

Jindy a jinde jsem si u premiéry historicky prvního trojrozměrného dobrodružství nejlínějšího kocoura na světě posteskl, kam že se to ten svět řítí. Znuděně hláškující kočka ve třech černobílých okénkách (tedy… většinou) mě doprovázela na stránkách nejen víkendových plátků celé mé dětství a vidět její transformaci v digitální cosi, kterak tancuje po stole a dělá přemety… řekl bych že je to smutné, ale v skutečnosti si obsah mého žaludku málem vyšel na výlet. A Jon Davis, božský stvořitel a st...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Garfield 2


DVD a Blu-ray filmu Garfield 2

Zatím nevyšlo.


Související články

26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
19.2.2017 12:24 Víkendový výplach #389 o Jokerovi a Terminátorovi Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
24.1.2017 14:45 89. nominace na Oscara Rubrika: Novinky Diskuze: 78 příspěvků
9.1.2017 06:00 Výsledky 74. Zlatých glóbů Rubrika: Novinky Diskuze: 53 příspěvků
3.1.2017 13:00 10 nejočekávanějších filmů roku 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.