Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Gambit

Gambit /2012

Režie: Michael Hoffman

Hrají: Alan Rickman, Cameron Diaz, Stanley Tucci, Colin Firth, Togo Igawa

Česká premiéra: 21.3.2013

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Gambit

Remakovat dva roky starý evropský film je hovadina, to je jasné. U kousků, které jsou staré více než čtyřicet let, je to ale už tak nějak povolené. V původní verzi komedie Gambit si zahráli Shirley MacLaine a Michael Caine, ty teď nahradí Cameron Diaz a Colin Firth. A o čem to celé bude? O podvodu. A pořádném. Hlavním hrdinou je kurátor Harry Deane, který se rozhodl zbohatnout tak, že prodá důvěřivému sběrateli obraz mnohem dráž, než je jeho hodnota. Sám to ale nezvládne, a tak si najme zkušenou podvodnici na výpomoc. Brzy ale zjistí, že mu tahle dáma vlezla docela pod kůži, díky čemuž se přestává soustředit na svůj podvod a začíná dělat chyby. Nová verze filmu Gambit vzniká pod scénáristickým dohledem bratří Coenů, za kameru se ale posadí Michael Hoffman, který má za sebou třeba skorooscarové drama The Last Station a pár dalších zajímavých filmů. Obsazení je prvotřídní, takže jsme dost zvědaví.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Gambit


Recenze filmu Gambit

Každý rok se v českých kinech neobjeví pár filmů, které bychom v nich rádi viděli, a naopak do nich dorazí spousta titulů, které klidně mohly zaplout na videotrh. Nechci hned zkraje znít moc negativně… ale Gambit je ukázkovým příkladem té druhé skupiny. Příběh uměleckého experta Harryho Deanea, který se svému šéfovi snaží podstrčit falešného Moneta a vydělat tak miliony, přitom vůbec není nějaký velký průšvih. Od remakeovaného originálu s Michaelem Cainem se drží dostatečně daleko. Jeho ústře...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Gambit

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Gambit

Zatím nevyšlo.


Související články

26.8.2016 17:00 X-Meni nasadí nový tým Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
9.4.2016 08:00 16 nových plakátů X-Men: Apokalypsa Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
17.3.2016 22:30 FOTO: X-Menovské obálky Empireu Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
29.2.2016 14:03 Kdy uvidíme Vetřelce s Predátorem? Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
11.12.2015 15:30 Nový plakát X-Menů Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.