Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (15)
Plakát k filmu G-Force

G-Force /2009

Režie: Hoyt Yeatman

Hrají: Nicolas Cage, Will Arnett, Steve Buscemi, Penélope Cruz, Bill Nighy

Česká premiéra: 17.9.2009

USA premiéra: 24.7.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu G-Force

V kostce: "Svět je opět v ohrožení a jediní, kdo ho mohou zachránit, jsou superhrdinové z G-Force. Bohužel tihle superhrdinové jsou morčata, ale i tak je s nimi docela legrace. Jsou to sympaťáci, v akci se neztratí a rozhodně se s nimi nestačíte začít nudit. Pokud máte mladšího sourozence nebo vlastního prcka, klidně běžte do kina. Bavit se budete oba. "

Galerie obrázků filmu G-Force


Recenze filmu G-Force

Během posledních několika dní jsem viděl tři nové akční filmy. V tom prvním Gerard Butler bojoval o život v kruté hře, v níž se stal loutkou v rukou cynického hráče a byl nucen utkat se s podobně postiženými jedinci. V dalším Bruce Willis zjišťoval, kdo a proč likviduje roboty i jejich majitele. A v tom posledním musela skupina morčat zachránit svět před šílenými elektrospotřebiči. Kdyby mi někdo před týdnem řekl, že ten poslední si užiji zdaleka nejvíc, asi bych se mu vysmál. Ale je to tak a...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu G-Force


DVD a Blu-ray filmu G-Force

Zatím nevyšlo.


Související články

9.2.2017 13:21 Další Star Wars? Bohužel ano Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
23.1.2017 22:00 Rogue One má miliardu, Disney zase slaví Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
8.1.2017 21:21 Star Wars se dotýkají miliardy, oscarovky nestačily Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
19.11.2016 12:00 Dvojka Deadpoola má režiséra Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
10.11.2016 10:10 Deadpool a Spider-Man mají velké plány Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Nicolas Cage má nejlepší herecká léta za sebou, takže i když nám ukázky na jeho novinku Bangkok Dangerous naznačují, že s pistolemi mu to pořád ještě jde, stále má co napravovat (Ghost Ridera a Rituál mu zkrátka jen tak neodpustíme). Připravovaný animák G-Force ho sice do nejvyšší herecké ligy asi nevrátí, ale na druhou stranu – kdo se může chlubit tím, že daboval militantního krtka? Hrdiny G-Force jsou tři zvířátka, která utekla z tajné laboratoře, kde na nich byly testovány všemožné látky, díky nimž se z nich staly poměrně hodně nebezpečné potvory. Co ale mají tahle superzvířata dělat? Vracet se do přírody se jim nechce, za zadkem mají původního majitele a o nově nabytou svobodu přijít rozhodně nechtějí. Brzy však zjišťují, že jsou jedinou nadějí lidstva, které se chystá zotročit šílený miliardář. Podle námětu to vypadá, že G-Force nebude obyčejným animákem, ale rád by byl podobnou akční peckou jako třeba Úžasňákovi. Režisér Hoyt Yeatman na velkém plátně debutuje, ale jako tvůrce vizuálních efektů je podepsán pod filmy jako Skála, Con Air nebo Armageddon a tam už mohl něco odkoukat. Zvířecí komando pod vedením krtkovitého Cage by tedy mohlo být celkem příjemnou zábavou.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.