Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
G-Force | 2009
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 24.07.2009
CZ premiéra: 17.09.2009
režie: Hoyt Yeatman
hrají: Nicolas Cage, Will Arnett, Steve Buscemi, Penélope Cruz, Bill Nighy

G-Force: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi… morčetem. Invaze chlupatých neřádů se superschopnostmi a supertajným posláním (zachránit svět!) jde do druhého kola a vy byste se měli mít hodně na pozoru. Uvidíte totiž neviděné a je velmi pravděpodobné, že z toho budete mírně v rozpacích. Až dneska mi došlo v plné síle, že film o supertajných křečcích je naprosto šílený a Bruckheimer buď prodělá kalhoty nebo ho publikum vynese do nebes. Rozhodování o tom, jak to doopravdy dopadne, trailer rozhodně nijak nezlehčuje. Šílenost se na vás valí zpoza každého rohu a je to tak infantilní, že máte skoro chuť odvrátit oči… jenže to nikdy neuděláte, protože G-Force překračují pomyslnou hranici vkusu tak radikálně, že to začíná být zábavné (ve skrytu duše to přece cítíte… neříkejte, že ne :). Bolt nastavil laťku pro animované křečky poměrně vysoko, G-Force ji shazuje, rozdupává a spaluje plamenometem. Hranice žánrů padají, začínají se dít věci nevídané a filmy typu Jako kočky a psi odcházejí na finální odpočinek. Animovaní hrdinové pro nové tisíciletí jsou z rodu hlodavců a redakce MovieZone pomalu propadá jejich kouzlu. Je to takové to kouzlo ze škatulky guilty pleasure, ale i to se počítá, pokud vás donutí opustit teplo domova a dovalit se do kina. A že se v kině sejdeme (pokud možno ve společnosti něčeho ostřejšího), o tom vůbec nepochybujte. Tři za šílený sestřih, který nemá moc hlavu a patu, ale je mu třeba přiznat mnoho snahy a spousta obsahově světlých momentů. A moucha je super. Tím zvláštním bizarním způsobem, jakým je super animovaný křeček se svářečkou a svářečskými brýlemi. Sakra, Bruckheimerovi to asi vyjde ;)

G-Force: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Inspirováno skutečnými událostmi...

Stalo se to přesně před rokem. Jerry Bruckheimer seděl ve své rezidenci, v ruce luxusní tabatěrku s osobním věnováním Mikea Newella, kolem krku šálu od Davida Carusa, nohy natažené dopředu, tak aby jejich špičky zachytily většinu tepla, jež se linulo z krbu. Jerryho nová milenka, Mandy, právě začala s pedikúrou na pravé noze, ta předchozí, Isabela, dopíjela v jídelně kávu a pročítala si bulvár. V tom na ní Jerry zavolal, ať mu přinese poslední vydání LA Times. Isabel položila hrníček, vyhrabala z hromádky novin ty s nejnudnější grafikou a spolu s brýlemi je Jerrymu rychle vtiskla do ruky. Poděkoval a začal číst. V klidu, soustředěně, od ekonomické rubriky, přes sport, až ke kultuře. Tak jako každý den. Bylo ticho. Jen v krbu příjemně praskal pravý kanadský smrk. Mandy se zrovna zmocnila levé nohy, když se vilou rozezněl šílený jekot: „Kdo to jsou ku*va ti Chipmunkové? A proč je sakra nemám ve svým filmu?!“
Jerry řval jako smyslů zbavený. Mandy zkoprněla, takhle rozlíceného jej ještě neviděla. Až po pár sekundách, kdy do místnosti přišla i Isabela, se její tep zase zklidnil. Nejdřív udiveně sledovala, jak si Isabela zkouší dopnout horní díl svých nových bikin, pak už stejně jako Jerry poslouchala její krátkou přednášku o těch malých hlodavcích, jejich roztomilých skopičinách, amerických dětech, Jasonu Lee, písničkách a infantilním humoru. Isabela měla malou neteř, proto je znala a vlastně je měla i ráda, i když to pánovi domu raději nepřiznala. Jerry nevěřil svým uším. Znovu nahlédl do novin a až když se utvrdil, že taková kravina opravdu porazila jeho druhé Lovce pokladů, sundal si brýle a zamyslel se. Mandy i Isabela na něj němě zíraly, dlouhé ticho přerušil až sám Jerry: „Chci je taky,“ vypadlo z něj. Obě se pousmály.
Jerry ale neměl na šprýmy náladu. Hned popadl svůj laptop, a i když od něj občas očima odběhl k plakátům CSI, Mizerů a Skály, jež visely v jeho obýváku, dlouhé minuty na něj cosi vyťukával. Až pak se usmál, podobně roztomile jako jeho milenky. A zmáčkl Enter. 
Právě dostal svoje Chipmunky. Možná neměli tak hezké čepičky, možná neměli hlásky jako sbor kastrátů zamčený v nádrži s heliem,.. ale ty nudné otravné veverky, které si vyšláply na Nicolase Cage, by jeho noví hrdinové rozstříleli za pár sekund. Jerry po neúspěchu Klokana Jacka věděl, že musí vsadit na akci. Proto sestavil Guinea Pig Force, nejslavnější tým chlupatých výsadkářů, elitní jednotku, kterou nezastaví ani největší padouši světa. V jejich arzenálu budou motorky, auta, roboti, nejmodernější výpočetní technika, pomyslel si. Naučí je kung fu, všem světovým dialektům i sexy balícím technikám. Budou stejní jako jeho nejslavnější hrdinové, jen z nich budou padat menší bobky!
Tak se zrodila G-Force. Až do července do ní můžete přihlásit i svého křečka...

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace