Doktor od jezera hrochů

Doktor od jezera hrochů

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (14)
Plakát k filmu Doktor od jezera hrochů

Doktor od jezera hrochů /2010

Režie: Zdeněk Troška

Hrají: Jaroslav Šmíd, Tereza Bebarová, Eva Holubová, Oldřich Navrátil, Jiří Langmajer

Česká premiéra: 25.2.2010

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Doktor od jezera hrochů

V kostce: "Šli dva a prostřední každou čtvrthodinu znuděně padal na hubu. Zdeněk Troška se odrazil ode dna a podle bestselleru Miloslava Švandrlíka natočil řídkou anekdotu, která příjemně překvapí snad jen tím, že není agresivně strašlivá. Stále jde ale jen o vodnatou ukoptěnost z té nejnižší kvalitativní přihrádky. Alespoň že to nemá amatérskou kameru."

Galerie obrázků filmu Doktor od jezera hrochů

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Doktor od jezera hrochů

Na úvod cítím potřebu poctivě vyložit karty na stůl a nastínit svůj vztah k fenoménu buranského proudu české kinematografie, Zdeňku Troškovi. Osobně jsem se s ním nikdy nesetkal, ale podle všech indicií mám pocit, že je to docela milý a zábavný člověk. Potud všechno fajn, a vlastně by mi vůbec nevadilo strávit s ním pár minut až hodin u jednoho stolu, třeba nad půltuctem zrzavých sklenic. Ale jako filmaře si jej bohužel vážit nemohu a tentýž čas strávený ve společnosti jeho produktů pro mě př...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Doktor od jezera hrochů

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Doktor od jezera hrochů

Zatím nevyšlo.


Související články

14.12.2016 13:16 Doktor Jekyll to rozjede Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
10.12.2016 14:42 S kým se porve Logan? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
25.10.2016 17:45 První dojmy: Doctor Strange Rubrika: Novinky Diskuze: 42 příspěvků
21.10.2016 01:45 Téma: Co se děje v novém Wolverineovi? Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
5.8.2016 11:16 Mel Gibson a další oscarovka? Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Zdeněk „točím pro normální lidi a ne pro kritiky a z Pána prstenů jsem viděl jen první díl, ale natočil bych ho líp“ Troška se na rozdíl od mnoha talentovanějších a zajímavějších českých režisérů nemusí bát, že neměl práci. Davy jeho fanoušků, kterým vyhovuje hrubozrnný humor, pohádky s idiotskými čerty a veselé vtipy v podání Jany Paulové, tu budou vždycky. A nejspíš by se jim měla líbit i mistrova novinka Doktor od jezera hrochů. Děj by měl vycházet z knihy Miloslava Švandrlíka a hlavním hrdinou bude mladý lékař, jehož po penězích dychtící žena a tchýně vyšlou vydělat velké prachy do Afriky. Tam to ale chodí jinak, než si všichni zúčastění představují. Zdeněk Troška slibuje kopec srandy ve stylu jeho letní sluncesenovské trilogie, což by měla být záruka toho, že do kina přijde hodně diváků a že se opět rozjede diskuse o tom, zda by měl či neměl Zdeněk Troška fasovat na kameru zbrojní pas. My v redakci už o tom máme jasno a nová troškovina nás může jen příjemně překvapit. Ale moc tomu nevěříme.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.