Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Doktor od jezera hrochů | 2010
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 25.02.2010
režie: Zdeněk Troška
hrají: Jaroslav Šmíd, Tereza Bebarová, Eva Holubová, Oldřich Navrátil, Jiří Langmajer

Doktor od jezera hrochů: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Vážíme si našich čtenářů a nechceme je tudíž ochudit o žádné vykutálené legrácky, které se v tuzemských luzích a hájích urodí. A proto se dneska dokonce vracíme v čase. Přesně o půl roku zpět, kdy možná Zdeněk Troška ještě neměl tak úplně jasno v tom, čím nás bude terorizovat v traileru o pár měsíců později, zato už měl zcela jasno v tom, že nás terorizovat bude. Teaser k Doktorovi od jezera hrochů sice ruší časovou posloupnost, ale – je to zkrátka tak vytříbená laskomina, že by byla škoda ji minout. Další výjevy seškrábané ze dna režisérského důvtipu jsou opětovně kombinovány se vskutku smutným a ostudným ponížením jinak celkem dobrých herců a všemu vévodí vysoce nevtipná zápletka s řezáním zadků. A to je, přátelé, kombinace, kterou skutečně nikde jinde a možná už nikdy jindy neuvidíte. Film, ve kterém se řežou zadky a je rozvernou tuzemskou komedií! Stojí za to si to přehláskovat nahlas. A pokud vám ani poté nedojde, že Doktor velmi pravděpodobně aspiruje na zhulenou taškařici roku, stačí nakouknout za všechny rohy, které ukázka nabízí. Najdete tam i:

- rozverně rozcuchanou Evu Holubovou v hodně detailním záběru (noční můra všech čerstvě probudivších se opilců)
- dozvíte se, že hovno znamená spoustu peněz (Eva Holubová má druhý zářez)
- WTF záběr na letadlo přelétávající Prahu, zatímco v podkresu piští mladá slečna, kterou druhá slečna mlátí bičíkem (!!!) (Eva Holubová u toho naštěstí není)
- tvrzení, že Eva Holubová nemá zetě, protože si uřízl pr*el.
- obraz chvátající Evy Holubové v galantním bílém kostýmku s apartním bílým kloboučkem!
- Evu Holubovou nahlížející pod sukni (zjevně hledá uříznutou pr*el).

Z toho vyplývá, že jediná Eva Holubová zřejmě pochopila, v čem hraje. A stihne se i efektně rozloučit.

Mimochodem, v popisku videa na Youtube si můžete přečíst, že „TeamWeb si myslíme že to bude velice povedená komedie.“ Na MovieZone si to taky myslíme.

P.S. K dobru přihazujeme i hudební tečku Petra Koláře. Legendární!

Doktor od jezera hrochů: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

„Pánové, to je strašný.“ Máme tu další český trailer, který neváhá divákovi radit, co si o něm má myslet. Bob Klepl takhle uzavírá dvouminutovou přehlídku Afriky po česku a vy v tu chvíli už budete mít jasno, jestli se k jezeru hrochů chcete vydat, nebo ne. Zděšený Jaroslav Šmíd tu chybu udělal a zaplatil za ní, houfy diváků snad dopadnou lépe. Prezentace nové troškoviny z technického hlediska není nic katastrofálního a celkem si drží formu i styl, problém je samozřejmě v tom, co se před vámi ty dvě minuty odehrává. Ze zápletky nelze pobrat o moc víc než „hodný doktor chce vydělat prachy, tak bláhově letí do Afriky za lepším“, nezbývá tak, než se soustředit na „veselé epizodky“ s vedlejšími postavami. Některé si jen nevinně zoufají, jiné útočí na kameru náruživěji, než by bylo záhodno, prakticky žádná z nich však nevykazuje ani minimální potenciál k tomu, aby nás v kině opravdu pobavila. Ale to je vlastně jedno, všichni totiž dobře víme, že se proinvestovaných 30 milionů vrátí, i kdyby se na ČSFD klesalo do záporných hodnot. Cílovka je zkrátka jinde, takže to dnes zkusím za dvě hvězdy a budu doufat, že na mě někdo nepoštve kouzlo džu džu.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace