Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (6)
Plakát k filmu Clona

Clona /2008

Režie: Masayuki Ochiai

Hrají: Rachel Taylor, Joshua Jackson, James Kyson Lee, David Denman, John Hensley

Česká premiéra: 24.4.2008

USA premiéra: 21.3.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Clona

V kostce: "Vše je na svém místě, vše funguje tak, jak by mělo, ale nestačí to. Cloně chybí překvapení nebo snaha být lepší, než "oficiálně stačí." Jako horor neurazí, možná párkrát vyleká, ale výraznější dojem nezanechá. Rutina v té nejčistější podobě. "

Galerie obrázků filmu Clona


Recenze filmu Clona

Nemáme za sebou ještě ani třetinu roku a v amerických kinech už měly premiéru tři remaky asijských hororů. Ani jeden z nich nijak zvlášť nevydělal, žádný nebyl přijat kritikou pozitivně a na všechny se nejspíš do příštího roku zapomene. Zmeškaný hovor se našim kinům vyhnul a podle všeho je to jen a jen dobře, Oko s Jessicou Albou jsme si sice v přítmí kinosálu vychutnat mohli, ale za moc to nestálo a co se týče novinky s názvem Clona, o moc lepší to nebude. Člověk by si myslel, že vlna, ktero...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Clona


DVD a Blu-ray filmu Clona

Zatím nevyšlo.


Související články

12.11.2014 09:00 Filmtech: Pohřeb starých časů Rubrika: Novinky Diskuze: 27 příspěvků
5.8.2012 21:42 MZ Skalpel: Expendables 2 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
10.11.2010 20:06 Téma: Hororová dekáda Rubrika: Novinky Diskuze: 28 příspěvků
22.8.2009 14:20 Scorsese smeten z Oscarů Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
2.2.2009 13:21 Scorsese shání herce Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Vypadá to, že v poslední době je publikum přesycené všemi těmi teenagerskými vyvražďovačkami, stále stejnými remaky japonských duchařin nebo klasických hororů a čím dál tím vyčpělejšími pokračováními série Saw (o Hostelu nemluvě). Horory by zkrátka potřebovaly nějakou novou krev nebo originální nápad. A podle všeho Shutter nebude film, který by s ním měl přijít. Půjde totiž o další remake asijské duchařiny. Tentokrát však nebudou znásilněni Japonci, ale jejich místo zaujme Thajsko. Hlavními hrdiny filmu bude mladá dvojice, která se vydala do Japonska na líbánky. Na místě ale oba hrdinové zjišťují, že na hrátky pod peřinou budou muset sakra rychle zapomenout. Odhalí totiž, že na svých fotografiích vidí podivné čmouhy, které připomínají lidské tváře. Duchové mrtvých opět začínají zlobit. O originálním thajském Shutteru se mluví jako o velmi povedené duchařině s celkem zajímavou pointou, ale otázka je, jestli je ještě publikum po dvojici Kruhů a Nenávistí ještě zvědavé na remaky asijských hororů. Režisér Masayuki Ochiai ale s žánrem svoje zkušenosti má (v půjčovnách můžete narazit na jeho Infekci, která se však údajně moc nepovedla), ale herecké obsazení má ke hvězdnosti daleko. Příští rok uvidíme, jestli má podobný film ještě šanci zaujmout publikum, nebo je asijská hororová žíla vyčerpaná.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.