Cizinec

The Tourist

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (16)
Plakát k filmu Cizinec

Cizinec /2010

Režie: Florian Henckel von Donnersmarck

Hrají: Johnny Depp, Angelina Jolie, Paul Bettany, Rufus Sewell, Timothy Dalton

Česká premiéra: 27.1.2011

USA premiéra: 10.12.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Cizinec

V kostce: "Laciné špionážní pletichaření v předražené pohlednici z Benátek. Ne že bych štábu to rozmazlování nepřál, ale dejte nám alespoň najevo, že se bavíte. Tolik talentů na jednom místě a všechno se to utopí v marné honbě za nahrazením nenahraditelného. "

Galerie obrázků filmu Cizinec


Recenze filmu Cizinec

Jsou filmy, na kterých se zdánlivě nedá nic pokazit. Nejslavnější z nejslavnějších herců, oscarový režisér s urozeným rodokmenem, italské Benátky, napínákový žánr plný tajných agentů a přes to poleva z nostalgie po starých (hodně starých) časech. Florian Henckel von Donnersmarck si pravděpodobně jen chtěl po oslavovaném dramatu Životy těch druhých, natočit vysněný projekt - tak trochu návrat do dob, kdy od sebe odrážely pohledy a suché hlášky legendy jako Clark Gable a Grace Kelly. Jenže práv...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Cizinec


DVD a Blu-ray filmu Cizinec

Zatím nevyšlo.


Související články

24.2.2015 14:00 Všechno, co potřebujete vědět o Rychle a zběsile 7 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
25.8.2012 13:00 Největší filmová zklamání podle Total Filmu Rubrika: Novinky Diskuze: 54 příspěvků
3.1.2012 00:30 Televizní tipy 3.1. - 9.1.2012 Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
29.12.2011 09:16 Nejhorší filmy roku 2011 Rubrika: Novinky Diskuze: 74 příspěvků
9.6.2011 11:03 Salt se vrátí Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Dlouho se zdálo, že The Tourist je prokletý projekt. Postupně z něho vycouvali Tom Cruise, Charlize Theron, Sam Worthington, Bharat Nalluri, Alfonso Cuarón nebo Lasse Halstrom. A nakonec ho točí režisér s nejdelším jménem na světě. Pokud se chce Florian Henckel von Donnersmarck prosadit v Hollywoodu, měl by si najít nějaký vhodný pseudonym, protože psát jeho jméno je za trest. Ale thriller The Tourist by mu reputaci napravit mohl. Johnny Depp si tu zahraje amerického turistu, jenž si vyrazil do Itálie, aby se dal dohromady z jednoho nepříjemného rozchodu. Seznámí se tu se sympatickou Elise a zdá se, že všechno by mohlo být v pohodě. Elise je ale agentka Interpolu, která se rozhodla využít Franka při pátrání po nebezpečném zločinci na útěku, se kterým si v minulosti byla blíž, než by bylo záhodno. Výsledek může být hodně zajímavá podívaná, obsazení je parádní a režisér má doma Oscara za povedené německé drama Životy těch druhých. Tak snad ho Hollywood nesemele.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.