Čarodějův učeň

The Sorcerer´s Apprentice

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (8)
Plakát k filmu Čarodějův učeň

Čarodějův učeň /2010

Režie: Jon Turteltaub

Hrají: Nicolas Cage, Jay Baruchel, Monica Bellucci, Teresa Palmer, Alfred Molina

Česká premiéra: 19.8.2010

USA premiéra: 16.7.2010

Na DVD od: 8.12.2010

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Čarodějův učeň

V kostce: "Dave byl chytrý student, jenž rád chodil do školy, pracoval a byl spokojený se svým životem. Jednoho dne se ale dozvěděl, že se bude muset zapojit do již staletí trvající bitvy mezi dobrem a zlem. A že se z něho musí stát kouzelník. Čarodějův učeň je absolutně neoriginální film, v němž byste něco nového nenašli, ani kdybyste si ho pustili zpomaleně. Naštěstí se v něm ale pořád něco děje, takže to nakonec není tak hrozné. Pokud ale hledáte film, u jehož sledování budete chtít zapojit alespoň část svého mozku, nebo toužíte po špetce originality, běžte raději někam jinam. Někam daleko. "

Galerie obrázků filmu Čarodějův učeň


Recenze filmu Čarodějův učeň

Harry Potter je filmová série, která vydělává tolik peněz, že kdyby se producenti rozhodli udělat z nich role toaletního papíru, zachránili by většinu brazilských pralesů. Každá série má ale svůj konec a ten Potterův se blíží zatraceně rychle. Jerry Bruckheimer se tedy nejspíš rozhodl kout železo, dokud je žhavé, a vypustil do světa film, jež by mohl partu z Bradavic nahradit. Tedy takový byl nejspíš plán. Ten plán ale selhal. Čarodějův učeň je totiž komerční propadák a Bruckheimer se bude mu...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Čarodějův učeň


DVD a Blu-ray filmu Čarodějův učeň

Zatím nevyšlo.


Související články

9.3.2016 18:00 VIDEO: Fandovský kraťas s Darthem Maulem Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
13.1.2016 14:17 Narnie to zkusí znovu Rubrika: Novinky Diskuze: 35 příspěvků
6.1.2016 18:00 12 nejočekávanějších filmů roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 56 příspěvků
8.1.2014 09:15 7 filmů střihače Ondřeje Hokra Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
12.12.2013 07:00 Mizerové 3 a další sequelová palba Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Kariéra Nicolase Cage teď potřebuje hit jako sůl. Držitel Oscara a jedna z největších hvězd přelomu století si teď vybírá slabší chvilku, bohužel ta chvilka už trvá pár let a Cage ne a ne narazit na dobrou a komerčně zajímavou roli. Ve fantasy to ale ještě nezkoušel. The Sorcerer`s Apprentice vzniká pod dohledem ověřeného týmu. Nicolase Cage totiž bude režírovat Jon Turteltaub, jenž s ním natočil oba díly Lovců pokladů, a na všechno dohlíží Jerry Bruckheimer. A o co půjde? Cage si zahraje čaroděje, jenž se rozhodne opustit svou živnost a odejít do důchodu. Jeho práci by po něm měl přebrat mladý učedník, avšak ten se velmi brzy dostane do problémů, na které sám nestačí. Jeho koště si totiž usmyslí, že si bude dělat co chce. Alespoň tohle o zápletce tvrdí IMDB, ale nejspíš můžeme očekávat i nějaké konkurenční čaroděje a pořádné akční scény, což naznačuje fakt, že během natáčení automobilové honičky se to trošku zvrtlo pár lidí skoro přišlo k úrazu. Jay Baruchel, jenž se vedle Cage objeví, je sympaťák a i zbytek obsazení vypadá velmi slušně, tak snad to celé dopadne dobře. Trailery napoví, jestli máme očekávat rodinnou podívanou nebo něco kapku temnějšího.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.