Captain America: Návrat prvního Avengera

Captain America: Winter Soldier

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (88)
Plakát k filmu Captain America: Návrat prvního Avengera

Captain America: Návrat prvního Avengera /2014

Režie: Joe Russo, Anthony Russo

Hrají: Chris Evans, Scarlett Johansson, Sebastian Stan, Samuel L. Jackson, Frank Grillo

Česká premiéra: 3.4.2014

USA premiéra: 4.4.2014

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Captain America: Návrat prvního Avengera

V kostce: "Nejlepší novodobá marvelovka a nejlepší akční blockbuster široko daleko. Kapitánu Amerikovi jde konspiračně-thrillerová fazóna náramně k duhu, a i když ji musí ve finále opustit, pořád má v sobě dostatek šmrncu a osudovosti na to, aby budil nehorázné nadšení. Marvelácký filmový vesmír už (doslova) není jako dřív. A pokud vás taková transformace byť trochu zajímá, jedna projekce bude málo..."

Galerie obrázků filmu Captain America: Návrat prvního Avengera


Recenze filmu Captain America: Návrat prvního Avengera

Kapitán Amerika to na filmovém plátně nikdy neměl jednoduché. A ne, nutně tím nemyslím zrůdnou jugoslávskou adaptaci z devadesátých let, která chvílemi připomíná lechtivý film bez těch nejdůležitějších scén. Jeho tři roky starý nástup byl pulpovým chlapeckým retrem, které hodně diváků zcela minulo, a v Avengers musel Kap "správňačit" vedle Tonyho Starka, který je přeci jen daleko vděčnější postavou. Hrdina hvězd a pruhů doteď zkrátka oslnil jen ty, kteří se zvládli sžít s jeho krystalicky čis...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Captain America: Návrat prvního Avengera


DVD a Blu-ray filmu Captain America: Návrat prvního Avengera

Zatím nevyšlo.


Související články

16.1.2017 23:32 Affleck vyhořel, Scorsese neoslnil, oscarovky sílí Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
16.1.2017 10:01 Deadpool, Cable a velké změny Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
15.1.2017 11:55 Víkendový výplach #384 o Rickovi, Mortym a Indiana Jonesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 38 příspěvků
14.1.2017 11:00 TOP 11: Největší kasovní úspěchy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 41 příspěvků
11.1.2017 13:45 Na co do kina: 10 originálních lednových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Nebudeme tu teď řešit, která marvelovská sólovka je nejlepší, ale počítám, že značná část redakce by zvedla ruku pro Captaina Americu. Tomuhle drsňákovi v americké vlajce jsme se ze začátku smáli, ale nakonec z něj vylezl sakra velký sympaťák. V Avengers se taky ukázal v hodně dobrém světle, takže na sequel jsme docela zvědaví. Ten by Steva Rogerse měl zastihnout hned po průšvihu v New Yorku. Na ulicích se ještě válí kusy budov a aut, ale americký patriot řeší jiné problémy. Zaprvé netuší, jak se zorientovat v novém světě, a za druhé zjišťuje, že do jednadvacátého století nepřišel sám. Jeho kámoš Bucky je tu také, ovšem dostal se do rukou lumpů a ti mu vymyli mozek a používají ho jako žoldáka. Jediný, kdo ho může zastavit, je jeho bývalý parťák. Ovšem mlátit nejlepšího kámoše do obličeje není žádná sranda a Rogersovi navíc půjde po krku víc nebezpečných lidí. Vrací se i agenti SHIELDu a za kamerou sedí hodně zajímavé duo. Joe Russo a jeho bratr Anthony jsou totiž zodpovědní za nejlepší a nejchytřejší sitcom současnosti Community. A mnohokrát v něm dokázali, že krom potřebného nadhledu zvládají i akci.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.