Ať vejde ten pravý

Let the Right One In

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (4)
Plakát k filmu Ať vejde ten pravý

Ať vejde ten pravý /2008

Režie: Tomas Alfredson

Hrají: Kare Hedebrant, Lina Leandersson, Per Ragnar, Henrik Dahl, Karin Berqvist

Česká premiéra: 12.11.2009

USA premiéra: 24.4.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Ať vejde ten pravý

V kostce: "Oskar a Eli se mají rádi. Škoda jen, že on je šikanovaný cucák, zatímco ona chce sát krev. Dojdou i tak ke štěstí? Švédský hororový hit, jenž místy inklinuje spíš k žánrům romance a minimalistické drama, slibuje výjimečný prožitek s nekolika nezapomenutelnými scénami. A jiný pohled na upíry, než jaký skýtají limonádové televizní seriály a sága Twilight. "

Galerie obrázků filmu Ať vejde ten pravý

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Ať vejde ten pravý

Nechutná provokace. Uvést upířinu Ať vejde ten pravý do kin týden před světovou premiérou Nového měsíce je asi stejná sviňárna, jako kdyby si James Cameron naplánoval těsně před Poseidon obnovenou distribuci Titanicu. Srovnání je nelítostné. Fenomén Twilight je samozřejmě extrémně mocný, takže rok a půl stará konkurence artové povahy ho nemůže rozhodit.  Divák chtivý kinematografických požitků ovšem bude mít s upíry na chvíli vystaráno.Snímek švédského režiséra Tomase Alfredsona už byl důklad...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Ať vejde ten pravý

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Ať vejde ten pravý

Zatím nevyšlo.


Související články

26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
16.2.2017 11:00 Gibson a Sebevražedný oddíl 2? Rubrika: Novinky Diskuze: 115 příspěvků
20.12.2016 01:00 První reakce: Assassin´s Creed Rubrika: Novinky Diskuze: 34 příspěvků
30.10.2016 21:10 Doctor Strange dominuje světu, Inferno vyhořelo Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
12.10.2016 14:00 První dojmy: 15 minut z Doctora Strange Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

V českých i amerických kinech teď řádí zamilovaní upíři v teenagerské romanci s rádoby hororovým nádechem Stmívání, ale letos už jeden podobný film vznikl. Podobný ovšem jen na první pohled. Let the Right One In je švédská kombinace dramatu, hororu a romance, jejímiž hlavními hrdiny jsou děti. Oscar je oblíbeným terčem šikany starších spolužáků a kamarády by spočítal na prstech jedné ruky. A ani ti o něm nemají nejlepší mínění. Žije na obřím anonymním sídlišti a tak nějak neočekává, že by ho v budoucnu mohlo čekat něco lepšího. Jednoho dne se však seznámí s trošku podivínskou dívkou jménem Eli a stanou se z nich přátelé. V té době se však v okolí začnou objevovat podivné brutální vraždy a Oscarovi dojde, že jeho nová kamarádka je upír. A to je něco, co vztah dvou dětí poměrně zásadně ovlivní. Let the Righ One In se objevilo na letošním karlovarském festivalu a ti, kdo měli štěstí a film viděli, tvrdí, že jde o poměrně originální a především atmosférickou a působivou podívanou, která rozhodně není pro děti. Film měl úspěch i za mořem, takže za dva roky by se měl objevit i americký remake.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.