Alpha Dog

Alpha Dog

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Alpha Dog

Alpha Dog /2006

Režie: Nick Cassavetes

Hrají: Emile Hirsch, Justin Timberlake, Ben Foster, Bruce Willis, Sharon Stone

Česká premiéra: 19.4.2007

USA premiéra: 12.1.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Alpha Dog

Neříká vám nic jméno Nick Cassavetes? Jasný důkaz, že jste si nepobrečeli u Zápisníku jedné lásky (The Notebook) - po něm byste si totiž tohohle režiséra, který dokázal po delší době pozvednout do nebeských výšin žánr přeslazené hollywoodské romance, napsali do notýsku mezi tvůrce, na které se musí dát majzla. Následovník svého otce Johna (loni měl ve Varech svou retrospektivu) v nabíjení žánrových škatulek nevšední energií si tentokrát napsal drsný příběh z drogového zákulisí, jehož nepokrytou inspiracví byl Jesse James Hollywood. Vypečený drogový dealer a jedna z nejmladších akvizic na hitlistu detektivů z FBI, který nejen že si užíval svého výsadního postavení, ale logicky lákal k seznámení s drogami i spoustu „našich synů a dcer“. Jedním takovým by moh v podstatěl být i Johnny Truelove (další velká šance pro Emila Hirsche ze Sexbomby od vedle a Legend z Dogtownů), na jehož osobu se soustředí Cassavetesovo dramatické líčení událostí s příchutí trávy a koksovým dojezdem. Sugestivní drama zaštiťují takové hvězdy jako Bruce Willis (hraje Hirschova žabařského otce), Sharon Stone, Dominique Swain či do filmu nakukující Justin Timberlake (a jak mu to sekne!). Už mix traileru a preview (v klipech) z úst Bruce Willise zmrazí svou pětihvězdičkovou atmosférou (i díky skvělé hudební kulise) a připisuje Alpha Dog k těm možná nejzajímavějším filmům následujících měsíců.

Autor: Cival


Galerie obrázků filmu Alpha Dog

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Alpha Dog

Takový to býval vyjukaný klučina, když šmíroval blonďatou pornohvězdu odvedle (vypadala jako Elisha Cuthbert!) a jeho kamarád ho urputně prosil, aby se s ní vyspal. Emile Hirsch nám trochu povyrostl – k dnešnímu filmovému dni nosí upravené strniště, dealuje, kouří trávu a fuckuje své kamarády ostošest. A mimochodem také unáší bratry svých dlužníků, aby mu pak nesmyslně zemřeli pod rukama. Spoiler? Křičte na distributora, který o tom píše na každém rohu… Alpha Dog se na poli rekonstrukcí reál...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Alpha Dog


DVD a Blu-ray filmu Alpha Dog

Zatím nevyšlo.


Související články

20.6.2016 14:07 TOP 6: Nejlepší role Antona Yelchina Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
19.6.2016 20:00 Zemřel Anton Yelchin, Chekov ze Star Treku Rubrika: Novinky Diskuze: 50 příspěvků
20.7.2015 13:22 Jackie Chan a Bondův kámoš? Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
3.12.2013 13:00 Nejlepší filmy roku 2013 podle magazínu Empire Rubrika: Novinky Diskuze: 35 příspěvků
13.6.2013 11:00 Elitní jednotka pod vedením Michaela Baye Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.