Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (16)
Plakát k filmu A-Team

A-Team /2010

Režie: Joe Carnahan

Hrají: Liam Neeson, Bradley Cooper, Sharlto Copley, Quinton Jackson, Jessica Biel

Česká premiéra: 17.6.2010

USA premiéra: 11.6.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu A-Team

V kostce: "Máte problém? Podvedli vás, okradli, ublížili vám? Najměte si A-Team! O tom, jak se tahle ilegální jednotka zrodila vás poučí našlapaná definice letního blockbusteru Joea Carnahana. Jeho novinka se nostalgicky vrací k oblíbeným hrdinům ze slavného seriálu a ještě k tomu stíhá vyrábět těkavou směs vtípků a akčních zběsilostí. Oživené postavy si zamilujete. Jejich film dost možná taky - stačilo jej ale jen trochu učesat a vybavit přímočařejší zápletkou, a mohl se ze dne na den stát klasikou."

Galerie obrázků filmu A-Team


Recenze filmu A-Team

Přifrčeli zpět! A i když prodělali facelifting důkladnější než Cher, jsou to stále oni. Drzí, vychytralí, připravení k tomu, aby si je oblíbily nové divácké generace. A že rozhodně budou mít pár důvodů…Takhle fajnová parta tu jednoznačně chyběla. Čtveřice „správných chlapů“, kteří se za to nebojí pořádně vzít, je typově ozkoušená už léta. Protože v paměti národů zůstala dlouhých 23 roků (na amerických televizích se A-Team předváděl hlavně mezi lety 1983 – 87), mohli tvůrci tušit, že tyhle cha...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu A-Team


DVD a Blu-ray filmu A-Team

Zatím nevyšlo.


Související články

1.3.2017 07:51 Téma: Jackie Chan: Americký sen o čtyřech dějstvích Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
7.1.2017 11:45 Nejlepší trailery roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
16.11.2016 18:30 Zelený sršeň se vrátí, ale bez Rogena Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
4.9.2016 12:13 Víkendový výplach #365 o vraždících strojích a parfému Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
7.8.2016 12:34 Víkendový výplach #361 o bitkách a Batmanovi Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

A-Team, seriál, který se v našich končinách objevil někdy v polovině devadesátých let, si svou televizní premiéru za mořem odbyl už o jednu dekádu dříve. A stal se legendou. Příběh vojenské jednotky, která byla falešně nařčena z válčených zločinů a teď musí utíkat před zákonem a přitom pomáhat chudým a hodným proti bohatým a zlým, se na filmová plátna chystá už nějakou dobu. Ale jak to tak zatím vypadá, vyplatilo se počkat. Joe Carnahan v Narkotikách ukázal, že režijního talentu pobral opravdu hodně a kdo viděl jeho reklamu na BMW v sérii Hire, ten ví, že s akcí si tenhle režisér rozumí. A před kameru si také sehnal solidní herce. Liam Neeson je díky 96 hodinám hodně žádané zboží, Bradley Cooper po Pařbě ve Vegas jakbysmet, Sharlto Copley také není díky Districtu 9 neznámý a Quinton Jackson má pořádné bicepsy a zdá se, že i charisma, takže by mohl být solidní náhradou za legendárního Mr. T. Každopádně A-Team je příslibem jednoduché ale poctivé akce, na kterou každé léto čekáme.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.