96 hodin: Odplata

Taken 2

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (4)
Plakát k filmu 96 hodin: Odplata

96 hodin: Odplata /2012

Režie: Olivier Megaton

Hrají: Liam Neeson, Famke Janssen, Maggie Grace, Rade Šerbedžija, Leland Orser

Česká premiéra: 4.10.2012

USA premiéra: 5.10.2012

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu 96 hodin: Odplata

V kostce: "Liam Neeson reloaded. Obavy z Megatona a především toho, že scenáristická klika bessonovce napodruhé opustí, se naneštěstí vyplnily. Na druhou stranu nejdete na Shakespearea, takže v rámci žánru je to stravitelný průměr... zapomeňte na jeho předchůdce a možná příjemně zabijete večer."

Galerie obrázků filmu 96 hodin: Odplata


Recenze filmu 96 hodin: Odplata

No běžte. Vy všichni, co čekáte, jestli tzv. vydržet na DVD, nebo si dopřát Neesona v kině, už můžete klikat na rezervace a zahřívat sedačky. Druhých 96 hodin (stojí za pozornost, že se tentokrát film odehrává takřka v reálném čase, nebo to alespoň tak působí) je sice znatelně slabší než originál, ale pořád hraje stejnou ligu. Ano, pořád je to víceméně hloupý, ale patřičně důrazný akčňák. Pokud jedničku stavíte do thrillerové kategorie, zřejmě jste se nechali oblbnout francouzskými reáliemi a...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu 96 hodin: Odplata

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu 96 hodin: Odplata

Zatím nevyšlo.


Související články

21.3.2017 13:47 První dojmy: sci-fi Život Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 259 příspěvků
27.2.2017 12:27 TOP 10 reakcí na oscarový bordel Rubrika: Novinky Diskuze: 45 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
24.1.2017 14:45 89. nominace na Oscara Rubrika: Novinky Diskuze: 78 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

96 hodin byl tak trochu překvapivý hit. Luc Besson obvykle produkuje průměrné akčňáky, které průměrně vydělávají. V tomhle případě se mu však povedlo vypustit do světa vynikající thriller a výdělky byly zaslouženě výrazně vyšší než obvykle. A to znamená sequel. Liam Neeson se sice chvilku cukal, nakonec se však rozhodl do role bývalého špiona Briana Millse vrátit. Tentokrát vyrazí s rodinkou na dovolenou do Istanbulu, ale bohužel ho tu nečeká koupání, válení se u bazénu a chození po památkách. V Istanbulu totiž sídlí otec muže, kterého Mills zabil na konci jedničky a je jasné, že tatík je naštvaný. Obětí únosu se tentokrát stanou samotný hrdina a jeho žena, můžeme ale nejspíš očekávat, že Neeson se velmi rychle osvobodí a začne lámat vazy a střílet padouchy. Zatímco příběh vypadá podezřele podobně jako v případě jedničky, k zásadní změně došlo za kamerou. Namísto Pierra Morela se posadí Olivier Megaton, jenž nás zklamal třetím Kurýrem a reputaci si docela napravil Colombianou. Snad stoupající kvalita jeho filmů bude pokračovat i tentokrát.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.