Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
96 hodin: Odplata | Taken 2 | 2012
csfd  imdb
US premiéra: 05.10.2012
CZ premiéra: 04.10.2012
režie: Olivier Megaton
hrají: Liam Neeson, Famke Janssen, Maggie Grace, Rade Šerbedžija, Leland Orser

96 hodin: Odplata: Internet trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Nejlepší... úvod... EVER! Jestli jste žili v dojmu, že už Liam Nesson nemůže být víc cool, mýlili jste se. Dnes mu bude stačit jen pár vteřin k tomu, aby ve vašich očích opět stoupnul. A dokázal, že kdyby byl záporákem ve třetích Expendables, můžou to Sly a spol. rovnou zabalit. Toliko k jeho kratičkému internetovému výstupu a pojďme na zbylých 90 vteřin, které... se příliš neliší od minulých upoutávek na dvojku Taken. Brian Mills tu opět láme kosti a sype macho hlášky jako na běžícím páse. A je čím dál tím jasnější, že už jsme museli vidět většinu akce z filmu. To ale vem čert. Pokud totiž Neesonovo charisma udrželo pohromadě jedničku, máme alespoň malou jistotu, že se bude situace opakovat. A i když Megaton zatím nepředvádí nic světoborného, na koukatelné pokračování by to snad mohlo stačit. Doufejme...

96 hodin: Odplata: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Sebevědomá trailerová prácička. Možná až moc. Člověk by tomuhle sequelu málem i začal bezmezně věřit. Akční výjevy jsou totiž plnotučné a Liam Neeson nasraný právě tak, jak jsme si u něj s chutí zvykli. Pokračování, co prostě muselo neodvratně přijít, ale žádný soudný divák z toho nemá úplně bezmeznou radost, protože hrozí další sequeloidní fail, se snaží. Tenhle smutný segment světové kinematografie holt musí být z něčeho živ a druhé Taken se zdá být ideální potravou, protože tahle přímočará akční látka najednou bude zatěžkána rozmáchlou mytologií (patrné jsou i náběhy na třetí díl), trochu nuceně zopákne některé postupy jednotky a na režisérském postu se spolehne na několikrát zklamavšího Oliviera Megatona. Nicméně co do přestřelek a bitek se ale přitvrzuje a ambientní pasáž s drcením aut i balkánských šmejdů je jednoduše luxusní. Proto můžeme žít v naději.

96 hodin: Odplata: International teaser 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Kratší, údernější... a ve výsledku zhruba stejně účinné. První upoutávku Taken 2 jsme tu měli před pár dny. A nyní přichází její minutové bratříček, který nám s pár novými záběry říká v podstatě úplně to samé: Šedesátiletý (!) Neeson je pořád borec na druhou. Nová dávka Albánců pomře jen o něco pomaleji než ta první. A Maggie Grace si letos střihne už druhou bessonovskou štaci, v níž bude za poloviční akční hrdinku. Zkrátka moc příjemné vyhlídky, které stále kazí jen velice nejisté jméno v kolonce režie. Megatone, koukej pořádně zabrat!

96 hodin: Odplata: International teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Vyšlo to jednou, vyjde to i podruhé? No... byli bychom za to rádi. Faktem ale je, že za kamerou pokračování 96 hodin seděl Olivier Megaton. A kdo viděl Kurýra 3 nebo Colombianu, dobře ví, že to není zrovna zázračné režisérské dítko. První upoutávka "Odplaty" (to už máme letos... třetí?) každopádně případné selhání moc pěkně maskuje. Neeson je totiž zpátky v té nejlepší formě, láme vazy a tvrďácky telefonuje, což je ostatně přesně to, po sequelu chceme. Není tedy příliš podstatné, že bude tentokrát zachraňovat proradnou ex (která ho zničehonic začala zase zbožňovat!), a že u toho vyfasuje vydatnou pomoc svojí minule spasené dcerky. Hlavně že se to bude mlátit a střílet v ostrém stylu, padouchům bude velet Boris Břitva, a když Luc Besson dá, nepůjde o úplně kapitální scenáristickou volovinu.

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace