Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (31)
Plakát k filmu 47 Róninů

47 Róninů /2013

Režie: Carl Rinsch

Hrají: Keanu Reeves, Ken Watanabe, Cary-Hiroyuki Tagawa, Tadanobu Asano, Rinko Kikuchi

Česká premiéra: 2.1.2014

USA premiéra: 25.12.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu 47 Róninů

V kostce: "47 samurajů přišlo o pána a teď jsou z nich Róninové. Odhodlání a čest ale neztratili a jsou pevně rozhodnuti svého přítele a vládce pomstít. Proti nim ale stojí nepřítel, mezi jehož ochránce nepatří jen lidé. 47 Róninů je nudná fantasy se solidní akcí a občas efektní výpravou, ale bohužel s nudně vyprávěným příběhem a ještě nudnějšími hrdiny. "

Galerie obrázků filmu 47 Róninů


Recenze filmu 47 Róninů

Samurajská fantasy 47 Róninů se chystala sakra dlouho, ale kdo trošku sledoval, jak natáčení probíhá, nejspíš mu bylo všech zúčastněných trošku líto. Debutujícího Carla Rinsche údajně producenti vykázali ze střižny, což pak všichni vesele popírali, rozpočet se navyšoval podle toho, jestli tvůrci zrovna toužili po asijském Pánovi prstenů nebo realističtějším samurajském dramatu, se střihem pomáhalo několik veteránů a ne každý vydržel až do konce a když se zjistilo, že Keanu Reeves nemá ve film...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu 47 Róninů

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu 47 Róninů

Zatím nevyšlo.


Související články

4.2.2016 14:16 Keanu Reeves bude závodit Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
25.1.2016 12:47 Steadicam slaví čtyřicátiny Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
1.1.2015 09:30 Nejhorší filmy roku 2014 Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků
10.5.2014 00:15 Kdo převezme třetí Star Trek? Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
7.5.2014 14:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Duben 2014 Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Keanu Reeves v sobě kus Asiata bezpochyby má, ale že by mohl hrát čistokrevného Japonce, to jsme si tedy nemysleli. Ale budiž. V historickém akčním dramatu 47 Ronin se tak stane. Děj bude vycházet ze skutečných událostí, které se staly v osmnáctém století a bude vyprávět o sedmačtyřiceti samurajích, kteří přišli o pána. Ten se totiž odmítl podílet na korupci vysokého státního úředníka a byl za to zlikvidován. Jeho nejvěrnější sloužící se ale rozhodli naplnit svou přísahu, která jim říká, že nesmí žít pod stejným nebem jako vrah jejich pána. Sedmačtyřicet roninů se tedy vydává na cestu pomsty, i když všichni moc dobře vědí, že útok na královského úředníka pro ně znamená skoro jistou smrt. Kromě Reevese uvidíme i spoustu japonských herců, kteří už stačili nakouknout do Hollywoodu. Watanabe se objevil v Batman začíná a v Posledním samurajovi, Asano si zahraje v Bitevní lodi, Tagawa zemřel ve spoustě akčních béček a Rinko Kikuchi má za sebou třeba Babel. Za kamerou sice sedí debutant, ale Carl Rinsch málem točil místo Ridleyho Scotta sci-fi Prometheus, takže to asi žádný patlal nebude.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.