Zimní příběh

Winter`s Tale

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Zimní příběh

Zimní příběh /2014

Režie: Akiva Goldsman

Hrají: Will Smith, Russell Crowe, Colin Farrell, Jennifer Connelly, Jessica Brown Findlay

Česká premiéra: 13.2.2014

USA premiéra: 14.2.2014

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Zimní příběh

V kostce: "Romantický příběh ze začátku dvacátého století a zároveň i ze současnosti. Skvělí herci v rolích, kvůli nimž si z nich budeme dělat ještě pár let legraci, kýčovitý vizuál a příběh, který dává smysl asi jako popularita Miley Cyrus. Nenechte se na Valentýna oblbnout a vyhněte se tomuhle filmu velkým obloukem. Kdo chce víc než jen uchcané kecy o hvězdách a mizerně napsanou romanci s otravnými postavami, má u Zimního příběhu smůlu. "

Galerie obrázků filmu Zimní příběh


Recenze filmu Zimní příběh

Romantické fantasy filmy si můžou dovolit skoro všechno. Klasická pravidla pro ně neexistují a to, že jdou proti realitě a dějí se tam věci, které se skutečným světem nemají nic společného, obvykle bývá jejich největší výhoda. Rozhodně se to ale nesmí s tolerancí diváků přehánět. Zimní příběh to bohužel přehnal absolutně. Debutující režisér Akiva Goldsman natočil totální červenou knihovnu, bohužel však tak, že u ní budete kroutit hlavou a představovat si, jak se tvůrcům stane něco hodně oškli...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Zimní příběh

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Zimní příběh

Zatím nevyšlo.


Související články

2.12.2016 17:00 Po Knize džunglí 2 nás čeká Lví král Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
2.12.2016 10:00 Rozhovor s režisérem Semestru Adamem Sedlákem Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
1.12.2016 10:24 Pikachu jde do Hollywoodu Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
30.11.2016 14:00 Jaká je budoucnost Star Wars? Rubrika: Novinky Diskuze: 41 příspěvků
24.11.2016 14:06 Highlandera natočí král hollywoodské akce Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Akiva Goldsman napsal scénáře k filmům jako Já, robot, Já, legenda nebo Čistá duše, ale nejspíš si řekl, že už je čas sednout si i za kameru. A rovnou můžeme říct, že ať už bude jeho debut jakýkoliv, rozhodně se mu povedlo sehnat hodně solidní herce. Děj se má odehrávat na přelomu devatenáctého a dvacátého století v New Yorku, kde je zrovna obrovská a až arktická zima, ale tohle město na kolena položit nedokáže. Stejně jako irského zloděje Petera Lata, jenž se rozhodl vyloupit opevněné sídlo, jehož majitelé by měli být pryč. Narazí tu však na jejich dceru Beverly. A oba se do sebe zamilují. A do toho všeho se ještě objeví podivný létající bílý kůň.

© Copyright 2000 – 2016 Všechna práva vyhrazena.