Za plotem

Over the Hedge

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Za plotem

Za plotem /2006

Režie: Tim Johnson, Karey Kirkpatrick

Hrají: Bruce Willis, Eugene Levy, Wanda Sykes, William Shatner, Avril Lavigne

Česká premiéra: 15.6.2006

USA premiéra: 19.5.2006

Na DVD od: 11.12.2006

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Za plotem

Nemůžu začínat profil dalšího CG animáků s depresivní náladou, protože už by po mě zřejmě fanatičtí příznivci renderovaných potvor nemilosrdně skočili. Jenže v redakci o tenhle žánr není zájem a já se rozhodně radši budu koukat na neživotné kupy pixelů, než na Heatha Ledgera v roli největšího milovníka světa. Ale to odbočuji. Over the Hedge je dalším animákem z dílny Dreamworks a zřejmě nikoho nepřekvapí, že se drží aktuálního trendu, tj. výletu do přírody (americká vláda snad tuhle snahu animátorů o návrat do lesů a luk nějak dotuje, jinak nevím ;). Potkáváme tu bandu lesních zvířat, která se seznámí s protřelým mývalem, který jim ukáže, jak přežít v civilizaci, kterou představuje nedaleké předměstí. Mluvit ho bude Bruce Willis (už i ten podlehl vábení animáků aneb kdo nedaboval CGI postavu, jako by nebyl), podporován dalším hvězdami šišlajícími do mikrofonů (William Shatner, Wanda Sykes, Steve Carell - tomu říkám kombinace). Dreamworks zkrátka nehodlá svůj výsadní post na poli 3D animáků jen tak pustit a vyráží do otevřeného souboje s pixarovskými Auty. Sami si udělejte obrázek o tom, na jakou z těhle rodinných záležitostí vezmete své ratolesti. Ukázky jsou víc než výmluvné.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Za plotem

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Za plotem

V posledních měsících se téměř stalo pravidlem, že 3D animák se v našem hodnocení stává ekvivalentem špatně odvedené práce, která nudí i ty, pro něž je primárně určena. Dvojí nesmělé dětské pípnutí na Valiantovi je smutnou zprávou o tom, že v samotném faktu trojrozměrnosti úspěch nespočívá a scénáře se nesmí šidit. Celkem překvapivě malí i velcí zavřou oči nad animací, která nutně nemusí být superdokonalá, ale musí být přinejmenším zajímavě stylizovaná (viz Doba ledová). V případě Za plotem j...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Za plotem


DVD a Blu-ray filmu Za plotem

Zatím nevyšlo.


Související články

11.3.2015 19:00 Na co do kina: 10 originálních březnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
12.10.2011 19:00 Seriálové pecky letošního podzimu - druhá část Rubrika: Novinky Diskuze: 39 příspěvků
3.4.2007 20:36 Animáky se Stillerem Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
1.1.2007 16:54 Beyoncé, Smith i Stiller Rubrika: Novinky Diskuze: 44 příspěvků
4.11.2006 09:48 Animáky bojují o Oscara Rubrika: Novinky Diskuze: 28 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.