Vražedná hra

Alex Cross

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (13)
Plakát k filmu Vražedná hra

Vražedná hra /2012

Režie: Rob Cohen

Hrají: Tyler Perry, Rachel Nichols, Matthew Fox, Jean Reno, Edward Burns

Česká premiéra: 10.1.2013

USA premiéra: 19.10.2012

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Vražedná hra

Detektiv Alex Cross se podíval na plátna kin už dvakrát. Sběratel polibků i Jako pavouk byly celkem fajn thrillery, na třetí díl si však Cross musel počkat jedenáct let. A teď, když je zpátky, můžeme se ho začít bát. Namísto tváře a talentu Morgana Freemana totiž dostaneme Tylera Perryho, jednoho z nejnebezpečnějších lidí Hollywoodu. Perry ze sebe udělal hvězdu díky tomu, že hraje v opravdu debilních filmech, v nichž se převléká za obézní stařenu a udobřuje rodiny s pomocí křesťanské lásky. Ale třeba mu paradoxně tahle role sedne. V I, Alex Cross si zahraje detektiva z Washingtonu, jenž se vydává po stopě tajemného vraha, který má na svědomí i někoho z Crossovy rodiny. Čím víc se k němu blíží, tím víc mu dochází, že v tomhle případě nenarazil na obyčejného magora a že celý případ je výrazně složitější, než to ze začátku vypadalo. Herecké obsazení je celkem zajímavé, režisér Rob Cohen se ale specializuje spíš na akční šílenosti než na atmosférické detektivky, tak uvidíme, jak si poradí s tímhle. A s Perrym.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Vražedná hra


Recenze filmu Vražedná hra

Tyler Perry je možná milionář, jeho hovadiny totiž stojí prd a vydělávají obří peníze, půl Ameriky ho miluje, a kdyby chtěl být prezidentem, nejspíš by ho zvolili, ale to nic nemění na faktu, že ve většině svých filmů hraje tlustou starou černošku. A nejspíš mu to aspoň malinko vadí. Rozhodl se tedy zkusit si zahrát chlapa, detektiva a psychologa Alexe Crosse a rovnou převzít štafetu po Morganu Freemanovi. A dopadlo to asi tak, jako kdyby Woody Allen chtěl jít ve stopách Jeana-Clauda van Damm...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Vražedná hra

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Vražedná hra

Zatím nevyšlo.


Související články

18.1.2017 12:00 Nominace na Českého lva 2016 ovládli Masaryk a Antropoid Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
5.12.2016 15:28 Útěk z New Yorku trochu jinak Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
1.12.2016 10:24 Pikachu jde do Hollywoodu Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
1.11.2016 14:58 Tom Hardy jako Al Capone Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
18.10.2016 09:21 Režisér Hry o trůny se chystá do války Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.