Veni, Vidi, Vici

Veni, Vidi, Vici

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (5)
Plakát k filmu Veni, Vidi, Vici

Veni, Vidi, Vici /2009

Režie: Pavel Göbl

Hrají: Filip Tomsa, Sandra Nováková, Václav Postránecký, Bob Klepl, Jitka Kocurová

Česká premiéra: 6.8.2009

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Veni, Vidi, Vici

V kostce: "Přišel, viděl, zvítězil. Honza Moudrý (Filip Tomsa) je takový golfový Caesar. Vyhrál, co mohl, svedl, na koho se podíval, nadchnul, koho potkal. Golfová pohádka s klopotnou romantikou se proměnila v pořádný průšvih, který nevypadá nejlevněji, ani nejhůř - ale i tak k smrti nudí."

Galerie obrázků filmu Veni, Vidi, Vici

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Veni, Vidi, Vici

Chtěli jste žánrové filmy? Tady je máte, chátro nenažraná! Ještě budete litovat toho, že Karel Janák nakopl zlatou popcornovou žílu a vytáhl z ní hitové Snowboarďáky. Recept na úspěch byl vysloven a další teenagerské oddychovky se na nás vyvalily s nepříjemnou kadencí. Co na tom, že většina z nich neskončila uspokojivě, pokaždé zavčas přišel další šlágr, který upevnil víru v lehké komedie pro mladší ročníky (naposledy Bobule). Žánrová relaxace se tak dál pilně servíruje - protentokrát na gree...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Veni, Vidi, Vici


DVD a Blu-ray filmu Veni, Vidi, Vici

Zatím nevyšlo.


Související články

1.3.2017 14:00 První dojmy: Logan: Wolverine Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 286 příspěvků
16.2.2017 17:00 První dojmy: John Wick 2 Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
14.2.2017 17:10 První dojmy: T2 Trainspotting Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
10.2.2017 16:45 Na co do kina: 10 originálních únorových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Žánrové filmy u českých režisérů zrovna nefrčí, a tak bychom měli být za každý rádi. Veni, vidi, vici se jako žánrový film tváří a po úspěchu nedávných Bobulí by mohl mít i slušnou šanci na úspěch. Hrdinou bude devatenáctiletý Honza, jenž žije jen s maminkou a mladším brášku a moc peněz zrovna nemá. Jelikož si na neúplnou rodinu brousí zuby exekutoři, rozhodne se Honza odjet na prázdniny do Karlových Varů a vydělat alespoň nějaké peníze na brigádě v hotelu. Film o tom, jak někdo hodinu a půl myje nádobí, by ale asi nebyl příliš zajímavý, a tak se brzy ukáže, že Honza má velký talent pro golf a díky trenérovi Karlovi by z něho něco mohlo být. Bohužel po prvním vítězství mu začíná sláva trošku stoupat do hlavy a až pozdě pochopí, že se neměl chovat jako blb, protože teď nemá ani rodinu, ani přítelkyni a ani budoucnost. Cesta zpátky nebude žádná legrace. Pavel Göbl už sice něco natočil, ale Radhošť nebo Ještě žiju s věšákem, plácačkou a čepicí žádné divácké hity nebyly. Uvidíme, jak se mu bude dařit na greenu.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.