Vem si mou duši

My Soul To Take

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (6)
Plakát k filmu Vem si mou duši

Vem si mou duši /2010

Režie: Wes Craven

Hrají: Max Thieriot, Frank Grillo, Shareeka Epps, Denzel Whitaker

Česká premiéra: 31.3.2011

USA premiéra: 8.10.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Vem si mou duši

Krom pár skromných výjimek je filmografie Wese Cravena plná nočních můr, vřískání a mrtvých lidí, kteří zabíjejí nemrtvé lidi. Cravena horory prostě baví, není tedy divu, že se k nim po drobné přestávce s chutí vrací. Zatímco o čtvrtém Vřískotu se zatím spekuluje, naplánoval si horor podobného ražení - také tu bude tajemná postava a také si vyhlídne skupinku mladých lidí, které bude postupně připravovat o život. Jen to nebude cápek s bílou maskou a kápí černou jak noc, ale něco mnohem originálnějšího - obyčejný sériový vrah. O tom si všichni mysleli, že byl posledních patnáct let mrtvý, když se tedy vrací do rodného městečka, způsobí jeho přítomnost spousty povyku. Za chvíli samozřejmě začnou padat hlavy. Vrah si své oběti vybírá podle data narození. Máte v občance datum 25. srpna? Pak si říkáte o průšvih, právě vás si totiž vrahoun zřejmě vybere, je to totiž zároveň i datum jeho fiktivní smrti. Těžko říct, jestli Craven chystá ještě nějakou poetičtější pointu, zřejmě ale půjde o bezduchou vyvražďovačku.

Autor: st39.6


Galerie obrázků filmu Vem si mou duši


Recenze filmu Vem si mou duši

Papírově to vypadalo dobře. Po letech, kdy byly hororové legendy znásilňovány neschopnými režiséři a z kultovních filmových vrahů se stávali směšní šaškové, se jeden z králů žánru rozhodl vrátit za kameru. Wes Craven navíc na letošek chystá Čtvrtý vřískot a ten podle trailerů nevypadá úplně špatně. Vem si mou duši je bohužel úplně jiný případ. Film se nepovedl. Nepovedl se hodně, což se po přetáčkách, dodělávaném 3D a nulové kampani dalo tušit. Nikdo nejspíš nečekal, že Craven přijde s něčím ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Vem si mou duši


DVD a Blu-ray filmu Vem si mou duši

Zatím nevyšlo.


Související články

30.12.2016 15:06 Nejlepší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 75 příspěvků
5.10.2016 13:30 Marvel odhalil pátý Infinity Stone Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
4.8.2016 19:00 Téma: Proč Suicide Squad není strašná pecka? Rubrika: Novinky Diskuze: 35 příspěvků
3.8.2016 06:01 První dojmy: Sebevražedný oddíl Rubrika: Novinky Diskuze: 126 příspěvků
27.7.2016 14:00 Další sci-fi od autorů Já, robot? Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.