Velkej biják

Epic Movie

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (20)
Plakát k filmu Velkej biják

Velkej biják /2007

Režie: Jason Friedberg, Aaron Seltzer

Hrají: Kal Penn, Adam Campbell, Faune A. Chambers, Jayma Mays, Fred Willard

Česká premiéra: 10.5.2007

USA premiéra: 26.1.2007

Na DVD od: 1.10.2007

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Velkej biják

Pořád se říká, že největším problémem dnešního Hollywoodu je nedostatek nových nápadů. Většinou tedy v kinech narážíme na pokračování hitů, remaky klasických filmů nebo asijských záležitostí a v nejhorším případě i na pokračování remaků. Je trochu nefér, že veškerá špína se hází na tyto filmy, když ještě mnohem horší je nová vlna parodií. První Scary Movie ještě ušlo, ale zbytek dokázal redefinovat absolutní filmové dno. Date Movie se podle všeho v rozvojových zemích používá na umrtvení pacienta před operací žlučníku a milovníci Žhavých výstřelů a Franka Drebina tiše trpí. A budou trpět dál, protože peklo nezná slitování. Po „parodii“ na romantické komedie to tentokrát doslova mezi nohy schytají velkofilmy. Piráti z Karibiku, Letopisy Narnie, X-Men 3 nebo Superman budou podrobeni tomu největšímu utrpení. Ale co, vždyť i na Date Movie přišlo dost lidí, takže i tohle se zaplatí a „dva ze šesti scénáristů Scary Movie“ budou moci dál zaměstnávat své choré mozky. Už se těším, až jim dojdou žánry a v roce 2017 bude v kinech S/M-Fetish-Gay Movie. Jedinou nadějí (nejspíš marnou), je Kal Penn v jedné z hlavních rolí. Pokud se mu podaří zazářit jako v Haroldovi a Kumarovi, mohli bychom Epic Movie možná i ve zdraví přežít. U filmů, které považujeme předem za hovadiny, většinou přeji tvůrcům hodně štěstí. Tady je to ale asi zbytečné.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Velkej biják

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Velkej biják

V dnešní lekci filmové kuchařky se budeme věnovat přípravě parodie. Tento žánr bývá na filmovém menu často přehlížen, protože si o něm divák zvykl myslet (za léta výkalového humoru a podivné pachuti na jazyku) jen to nejhorší. Všeobecně by se dalo říct, že od dob Žhavých výstřelů, Připoutejte se, prosím a podobných parodických vrcholů můžeme mluvit o úpadku. I přes s objev nových ingrediencí a hlavně nové kuchařské generace. Dnešní tvůrčí žánrová špička, která je mimochodem značně otupělá, bo...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Velkej biják


DVD a Blu-ray filmu Velkej biják

Zatím nevyšlo.


Související články

19.3.2017 23:50 Disney znovu slaví! Za miliardou letí i Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 80 příspěvků
16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
12.3.2017 21:05 Kong ovládl pokladny, Logan a Uteč ale dál válí Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
7.3.2017 22:00 První dojmy: Kong: Ostrov lebek Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
5.3.2017 22:00 Logan má parádní otvírák, sejmul i Padesát odstínů šedi Rubrika: Novinky Diskuze: 50 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.