Velcí bratři

Role Models

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (5)
Plakát k filmu Velcí bratři

Velcí bratři /2008

Režie: David Wain

Hrají: Seann William Scott, Paul Rudd, Christopher Mintz-Plasse, Elizabeth Banks, Amanda Righetti

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 7.11.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Velcí bratři

V kostce: "Dvojice flákačů musí po průšvihu kolosálních rozměrů do nápravného kursu ve kterém se dospěláci "dobrovolně" starají o nepřizpůsobivé děti. Danny a Wheeler jsou ale stejně infantilní jako jejich svěřenci. Tohle nastavené zrcadlo ovšem... rozjíždí horskou dráhou plnou báječného humoru. Tklivé lidské drama tu vážně nečekejte. Jakoukoliv seriózní situaci někdo s přehledem utře, stejně jako většinu popkultury tak jak ji znáte a milujete. Někdo se tu při natáčení děsně bavil. A někdo se bude děsně bavit i v kině. Je vysoká šance, že to budete právě vy."

Galerie obrázků filmu Velcí bratři


Recenze filmu Velcí bratři

Co dělat, když vám Hollywood podstrkuje samý odpad? Jednoduše si film napsat sám. Frknout do toho trochu nostalgie, odhláškovat v jedné větě do pekla ICQ, Warcraft a nejnovější Nokie a hrát si tak trochu na frajera. Když umíte hrát dobře, tak vám to projde. Když umíte ještě líp psát, bude vám svět ležet u nohou. Seznamte se s Paulem Ruddem. Ten kluk to dokázal a navíc má ještě šanci, že bude viset v pokojíčkách. Jeho filmový parťák Seann William Scott možná už ne, ale k okoukanosti má ex-Stif...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Velcí bratři


DVD a Blu-ray filmu Velcí bratři

Zatím nevyšlo.


Související články

31.12.2017 20:04 TOP 11: Nejpohodovější písničkové soundtracky Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 284 příspěvků
24.2.2017 10:14 Batman má režiséra i parťáka Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
19.2.2017 18:45 Batman, Grey a Wick drží kasu! Verbinski vyhořel Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
18.2.2017 00:15 Matt Reeves Batmana nenatočí Rubrika: Novinky Diskuze: 58 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Když má být film o dvou dospělých lidech, kteří se starají o děti, znamená to jednu věc. Buď nás čeká komedie, nebo drama o hledání sebe sama. Role Models bude podle všeho ten první případ. Hlavní hrdinové jsou adrenalinem a stresem napumpovaní třicátníci, kteří mají problém vydržet sami se sebou. Jednoho dne se ale jejich životy změní, když se přihlásí do programu Velký bratr. To není ta reality show, která nám ukazovala několik týdnů soukromé životy deseti nejnezajímavějších lidí v Čechách. Jde o dobrovolnický program, při kterém se dospělý člověk stará o děti a dospívající bez rodičů. Může ale Seann William Scott a Paul Rudd někomu sloužit za vzor? Téma rozhodně nabízí šanci komikům pořádně se utrhnout ze řetězu a spustit na plátně nefalšovaný bordel, avšak režisér David Wain ani scénáristé za sebou žádný zásadní film zatím bohužel nemají. První dojem z Role Models napravuje tedy alespoň obsazení, které je opravdu parádní. Krom výše zmíněných se objeví i čím dál tím častěji obsazovaná Elizabeth Banks a především samotný McLovin` ze Superbad. Herci sami o sobě však k úspěchu stačit nebudou, takže doufejme, že to celé dopadne co nejlépe v divákův prospěch.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.