Vějíř lady Windermerové

A Good Woman

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Vějíř lady Windermerové

Vějíř lady Windermerové /2004

Režie: Mike Barker

Hrají: Helen Hunt, Scarlett Johansson, Milena Vukotic, Tom Wilkinson

Česká premiéra: 3.8.2006

USA premiéra: 3.2.2006

Na DVD od: 12.12.2006

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Vějíř lady Windermerové

Jsem asi tak poslední člověk nejen u nás v redakci, ale pravděpodobně v celé ČR, kterého by lákala 30. léta a jejich ušlechtilé načinčané způsoby, kterými se projevuje smetánka na slavnostech v honosných, ale lehce ošuntělých zámcích. Pokud u toho nebouchá obří truck, prostě to není ono ;). Ale což… třeba bude Good Woman z lehce zábavnějšího soudku, než se mi na první pohled jeví a i kdyby byla nuda všeobjímající, minimálně bude na co koukat – když se mrknete o pár řádek výš, uzříte jména dvou pohledných blonďatých děvčic, které ztvárňují hlavní středobody celé téhle zbohatlicky laděné taškařice. Helen Hunt aka slečna Erlyne je tou hlavní femme fatale, která míchá kartami, mává s lidmi, kuje pikle a přemítá jak nejlépe proplout společností bez úhony a nejlépe na tom ještě vydělat. Znuděná svým životem v New Yorku vyráží na setkání aristokratických hlavounů, kde, jak doufá, najde svého patrona, který ji vytáhne ze šedi všedních dnů. Naráží však na malý problém – Lorda Augusta, který se do ní bezhlavě zamiluje a bezostyšně ji stíhá na každém kroku, zatímco ona kouká do zcela opačného rohu – na Roberta Windermera, šťastného to ženáče, kterého ulovila druhá zmiňovaná hollywoodská hvězdička, Scarlett Johansson alias Meg. Je nadmíru jasné, kdo je klaďas a kdo záporák, pomocí jakých intrik a svodů bude tahle bitva o manžílka probíhat a je nadmíru jasnější, že já u toho rozhodně nemusím být ;). Nic to však nemění na tom, že pokud k podobné látce (kloboučky, korzety a podobně) tíhnete, určitě neprohloupíte zhlédnutím jednoho z níže linkovaných trailerů. Příjemnou zábavu.

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Vějíř lady Windermerové

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Vějíř lady Windermerové

Tentokrát žádné otálení. Hned zkraje bych si dovolil malinko přeskupit základní dějovou kostru, tak jak ji Kocour už kdysi dávno vyznačil v profilu o pár milimetrů výše. Ve Vějíři lady Windermerové se neuhnízdil pouze klasický souboj dvou žen o jednoho muže. Dělení na zlé a hodné, podobně jako věrné a záletnické, se během střídmé stopáže ukáže hned několikrát jako příliš krátkozraké. Vějíř se netřepotá ve vzduchu kvůli zájmu o ryzí romantiku, nýbrž pro zálibu v utěšené konverzaci, na jejímž k...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Vějíř lady Windermerové

Zatím nevyšel žádný trailer.


DVD a Blu-ray filmu Vějíř lady Windermerové

Zatím nevyšlo.


Související články

31.3.2017 20:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
27.3.2017 14:00 30 nových fotek z Ligy spravedlnosti Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
24.3.2017 15:00 Nové plakáty Ligy spravedlnosti Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
19.3.2017 12:30 Víkendový výplach #393 o záporácích a Iron Manovi Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
14.3.2017 13:00 Kdo natočí druhého Supermana? Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.