V hlavní roli já

A Film With Me In It

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu V hlavní roli já

V hlavní roli já /2008

Režie: Ian Fitzgibbon

Hrají: Dylan Moran, Keith Allen, Neil Jordan, Jonathan Rhys-Meyers, Hugh O`Connor

Česká premiéra: 24.9.2009

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu V hlavní roli já

V kostce: "V Markově bytě začínají umírat lidé. Vždycky náhodou, vždycky omylem. Jedno tělo by možná ještě dokázal vysvětlit, ale čtyři? Je čas zbavit se mrtvol a doufat, že z toho všeho vyjdou on i jeho kámoš Pierce se zdravou kůží. Poměrně drsná komedie sice nepřináší nic, co bychom už někdy před tím neviděli, ale je to poctivě drsná zábava, která dokáže na hodinu a půl bez problémů zabavit. "

Galerie obrázků filmu V hlavní roli já


Recenze filmu V hlavní roli já

Britský humor je stejný pojem jako francouzská móda, německé auto, japonská televize nebo české pivo. Je to zkrátka komodita, na kterou ostrovní země může být hrdá a může ji vyvážet ve velkém. A jak to tak vypadá, jeho část se dostala i do Irska. Černá komedie V hlavní roli já je film, který na první ani na druhý pohled nijak zvlášť nezaujme. Hlavní hrdina Mark je zoufalec, který nemá práci, žije v bytě, po němž by s radostí sáhli pražští squateři, a jeho přítelkyně je sice překvapivě hezká a...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu V hlavní roli já

Zatím nevyšel žádný trailer.


DVD a Blu-ray filmu V hlavní roli já

Zatím nevyšlo.


Související články

4.3.2017 20:03 Nejlepší DVD a Blu-ray: Únor 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
4.3.2017 19:59 Téma: MovieZone vs. Oscaři (2017) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
21.2.2017 18:00 První fotka obsazení sólovky Hana Sola Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
21.2.2017 16:50 První reakce: Wonder Woman Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
21.2.2017 16:00 Nová fotka celého obsazení Vetřelec: Covenant Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Britský humor je stejný pojem jako české pivo, brazilský fotbal nebo ruská ruleta. A vůbec nevadí, když ho najdeme v irském filmu. V hlavní roli já by měla být černočerná komedie, jejímž hlavním hrdinou bude chlapík jménem Mark. Neúspěšný herec, zoufalec a životní ztroskotanec, který má blíže spíš k bezdomovci než k úspěšnému člověku. Na jednu věc má však talent. Nebo spíš kliku. Dost často totiž okolo něho umírají lidé. Z jeho bytu se tak shodou náhod stane smrtící past pro nejednoho člověka a Mark zjišťuje, že jediný, kdo mu může pomoci, je kamarád Pierce. Společně se rozhodnou zbavit se mrtvol a před celým světem předstírat, že se vlastně vůbec nic nestalo. Ani tohle ale nebude jednoduché. V hlavní roli já nabídne i v Čechách známého Dylana Morana z kultovních Black Books, ale křoví mu budou mimo jiné dělat Jonathan Rhys-Meyers nebo slavný režisér Neil Jordan.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.