Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (9)
Plakát k filmu Útěk z MS-1

Útěk z MS-1 /2012

Režie: James Mather, Stephen St. Leger

Hrají: Guy Pearce, Maggie Grace, Peter Stormare, Vincent Regan, Lennie James

Česká premiéra: 24.5.2012

USA premiéra: 20.4.2012

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Útěk z MS-1

V kostce: "Guy Pearce musí zachránit prezidentovu dceru z vesmírné věznice. Už z téhle věty je jasné, že Útěk z MS-1 je béčko až na půdu. Pokud ale máte zrovna tohle rádi, tak vás čeká fajn podívaná s hodně sympatickým hlavním hrdinou, řádnou porcí slušné akce, hláškami, násilím a vůbec vším, co nám dnes v kině tolik chybí. Osmdesátá léta jsou sice pryč, ale na hodinu a půl si je díky Útěku z MS-1 můžete připomenout. "

Galerie obrázků filmu Útěk z MS-1


Recenze filmu Útěk z MS-1

Na tvorbě Johna Carpentera, ke které se Útěk z MS-1 hlásí už svým distribučním názvem, si můžeme nejlépe předvést toleranci jednotlivých dekád k brakové tvorbě. V osmdesátých letech natočil Útěk z New Yorku a Jsou mezi námi. Obojí klasiky žánru s kultovními hrdiny a hláškami. Totéž Velké nesnáze v Malé Číně - vyrobeno v roce zaslíbeném (1986) a dodnes jeden z nejlepších braků, co můžete sehnat. V devadesátkách přitom John vystřihl Útěk z L.A., která ač vizuálně posunutý v podstatě duší zůstal...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Útěk z MS-1


DVD a Blu-ray filmu Útěk z MS-1

Zatím nevyšlo.


Související články

2.3.2017 09:33 Butler mezi kouzelníky Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
20.12.2016 17:06 První dojmy: Assassin´s Creed Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
5.12.2016 15:28 Útěk z New Yorku trochu jinak Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
13.9.2016 09:52 Kdo se postaví Predátorovi? Rubrika: Novinky Diskuze: 29 příspěvků
25.8.2016 16:09 Captain Marvel loví režisérky Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Luc Besson jako producent vypouští do světa béčka. Na to už jsme si zvykli. Levné, neambiciózní a většinou průměrné filmy nikomu moc neškodí a Bessonovi se občas povede přijít s nějakou peckou, jako byl třeba první Kurýr, Utržený ze řetězu nebo 96 hodin. A když budeme mít kliku, zařadí se do téhle kategorie i Lockout. Hrdinou akční sci-fi bude chlapík obviněný z pokusu o špionáž v USA. A protože je hrdina, bude samozřejmě nevinný, nikdo mu ale nevěří, a tak tvrdne za katrem. Když se však z prezidentovy dcery stane rukojmí kriminálníků při vězeňské vzpouře, dostane hlavní geroj nabídku zachránit ji a získat tak svobodu. Problém je, že vzpoura vypukla ve věznici, která se nachází ve vesmíru. Zní to jako strašlivě béčková zápletka a neznámá režisérská dvojice na důvěryhodnosti taky nepřidá. Guy Pearce a Maggie Grace by ale mohli být fajn dvojka, tak uvidíme, co z toho nakonec vypadne.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.