Únos

The Factory

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Únos

Únos /2012

Režie: Morgan O`Neill

Hrají: John Cusack, Mae Whitman, Katherine Waterston, Sonya Wagler, Conrad Pia

Česká premiéra: 28.11.2013

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Únos

John Cusack patří mezi herce, kteří se asi nikdy nezařadí mezi opravdové hvězdy, ale na druhou stranu už mnohokrát dokázal, že zahrát umí cokoliv. Jeho loňský Pokoj 1408 byl poměrně příjemný horor a Cusackovi se v tomhle žánru nejspíš zalíbilo, protože se k němu vrací. The Factory bude ale s největší pravděpodobností o dost jiný film. Cusack si tu zahraje policejního detektiva Mika Fletchera, který je spolu se svým parťákem v Buffalu na stopě nebezpečného sériového vraha. Celá záležitost ale začne být pro Fletchera osobní v okamžiku, kdy beze stopy zmizí jeho dospívající dcera. V ten moment jdou všechny zásady a respektování zákona stranou a z obyčejného detektiva se stává lovecký pes, který hodlá svou kořist uštvat za jakoukoliv cenu. Podle zápletky sice The Factory vypadá jako klasická detektivka, ale tvůrci svůj film popisují spíše jako horor, takže je možné, že se dočkáme nějakého toho nadpřirozena a vražd brutálnějších, než je v detektivním žánru obvyklé. Krom Cusacka bychom bohužel v hereckém obsazení jen těžko narazili na někoho zajímavého a režisér O`Neill je jen bezvýznamný televizní herec, který si sice už jeden film odrežíroval, ale žádná sláva to nebyla. Tak snad to teď celé dopadne lépe.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Únos

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Únos

John Cusack není špatný herec, ale začíná trpět stejnou chorobou jako Nicolas Cage. Nejspíš jednoduše musí točit a je mu celkem jedno, co to bude, takže ho v poslední době vídáme ve filmech, které jsou celkem levné, laciné a většina diváků o nich ani neví. Naštěstí nebývají úplně špatné. Únos je přesně ten případ. Tenhle thriller se do kin pořádně ani nepodíval a na první pohled působí jako druhořadé béčko. Při jeho sledování vás asi nikdy nenapadne, že jde o neprávem zapadlý klenot, ale na d...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Únos

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Únos

Zatím nevyšlo.


Související články

5.5.2016 19:00 Na co do kina: 7 originálních květnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
26.9.2014 10:00 7 filmů herce Jana Ciny Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
8.7.2014 17:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Červen 2014 Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
11.10.2013 18:09 Chystá se únos pivního krále Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
20.6.2013 07:00 James Gandolfini (1961-2013) Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.