Trable v ráji

Couples Retreat

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Trable v ráji

Trable v ráji /2009

Režie: Peter Billingsley

Hrají: Vince Vaughn, Jon Favreau, Kristen Bell, Malin Akerman, Jason Bateman, Jean Reno

Česká premiéra: 31.12.2009

USA premiéra: 9.10.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Trable v ráji

V kostce: "Čtyři páry vráží na ostrov užít si trochu pohody, brzy však zjišťují, že je čeká několik dní perné manželské poradny. Trable v ráji jsou romantická komedie, která postrádá romanci i humor. Ve filmu se neděje nic, co by mohlo být považováno alespoň za malinko zajímavé a je s podivem, že takhle dobré herecké obsazení dokáže natočit komedii postrádající byť jen špetku humoru. "

Galerie obrázků filmu Trable v ráji


Recenze filmu Trable v ráji

Pamětníci olympiády v Naganu si možná vzpomenou na to, jak byla hokejová NHL poprvé přerušena a díky tomu mohly začít národní týmy vybírat hráče bez omezení. Hokejisté Kanady a USA měli týmy snů a prakticky nikdo ze západní polokoule si nepřipouštěl možnost, že by mohli zklamat. Všichni víme, jak to nakonec dopadlo. Když má člověk k dispozici papírově úplně všechno k tomu, aby uspěl, a nezadaří se mu, je to hodně ošklivé. Trable v ráji jsou pro Vince Vaughna a Jona Favreaua něco jako Nagano p...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Trable v ráji


DVD a Blu-ray filmu Trable v ráji

Zatím nevyšlo.


Související články

25.3.2017 12:00 Ubertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
14.12.2016 00:15 Spin-off s Harley Quinn natočí Ayer Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
10.12.2016 14:42 S kým se porve Logan? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
4.12.2016 10:00 Rozhovor s režisérem Semestru Adamem Sedlákem Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
22.6.2016 01:00 Téma: Všechno, co jste chtěli vědět o Justice League Rubrika: Novinky Diskuze: 58 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Vince Vaughn se sice neobjevil vedle Bena Stillera v ultimátní fratpackovské komedii Tropická bouře, ale o svou pozici komediální hvězdy se bát nemusí. Jeho Čtvery vánoce možná nejsou bůhvíjak zábavné, ale vydělaly slušné peníze a to se také počítá. V komedii Couples Retreat si Vaughn zahraje muže, jenž se se svou přítelkyní a dalšími třemi zamilovanými dvojicemi vydává na dovolenou do jakéhosi tropického ráje. Namísto lenošení a upíjení koktejlů na pláži ho ale čeká něco úplně jiného. Konkrétně terapie. Jedna z dvojic sem totiž přijela zachránit svůj vztah a lehce vyšinutý psycholog se rozhodl, že když má pomáhat jedné dvojici, pomůže všem. Ať už se jim to líbí nebo ne. Couples Retreat možná nezní úplně originálně a je dost možné, že nás čeká jen další komedie o tom, jak k sobě lidé nacházejí opět cestu a poznávají se ze všech stránek, avšak herecké obsazení je opravdu parádní. Scénář navíc napsal Jon Favreau, jenž si u téhle komedie asi hodlá odpočinout před natáčením druhého Iron Mana. Jen ten debutující Peter Billingsley je jako režisér velká neznámá.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.