Terapie láskou

The Silver Linings Playbook

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (43)
Plakát k filmu Terapie láskou

Terapie láskou /2012

Režie: David O. Russell

Hrají: Jennifer Lawrence, Robert De Niro, Bradley Cooper, Julia Stiles, Chris Tucker

Česká premiéra: 28.2.2013

USA premiéra: 16.11.2012

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Terapie láskou

V kostce: "Pat skončil v blázinci, Tiffany zase na kolenou kvůli nenadálé smrti manžela. Pak se ale potkali na ulici a začal jeden svérázný vztah, který rozhodně nebyl plný jemných kontaktů a sladkých řečiček... ale mohl jim ukázat, že to jde. V odzbrojující romanci od žánrového všudybyla Davida O. Russella to navíc jde dokonale podmanivým způsobem, jak se na mistrně odehranou i zrežírovanou lovestory, která je svá, sluší."

Galerie obrázků filmu Terapie láskou


Recenze filmu Terapie láskou

Pokud zrovna není třeba porobit Avatara, vévodí oscarovým ceremoniálům v posledních letech feel-good oddychovky, s neokoukaným přesahem a výraznými ozvláštňujícími prvky. Pohádkový Milionář z chatrče koketoval se špínou indických slumů, Králova řeč překvapovala energickým podáním dobového retra, The Artist imitoval skvosty němé éry… a Terapie láskou vám bude motat hlavu lovestory dvou pošuků, které byste za sousedy asi úplně nechtěli. Tenhle film JE nefalšovaný doják.V jádru jde ale o tu nejk...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Terapie láskou

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Terapie láskou

Zatím nevyšlo.


Související články

23.3.2017 17:00 Spideyho kámošky jedou sólo Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
21.12.2016 09:22 Hulkova planeta v kinech Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
17.8.2016 14:00 Co chybělo ve Fantastické čtyřce? Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
10.8.2016 13:00 Na co do kina: 10 originálních srpnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
22.7.2016 19:00 Zhasni a zemřeš: Nový objev Jamese Wana Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Nový film Davida O. Russela, režiséra Tří králů nebo Fightera, sice na první pohled nevypadá jako kdovíjak atraktivní látka, už samotné jméno filmaře ale láká k projektu nemalé množství známých ksichtů. A když se na něj člověk podívá pořádně, vlastně ani ten námět nevypadá vůbec špatně. Založen je na stejnojmenném románu Matthewa Quicka, který vypráví o muži, jenž se po několika letech vrací z ústavu pro duševně choré. Žije sice u rodičů, stále ale věří, že se vrátí ke své bývalé manželce, která ho k šílenství dohnala a samozřejmě už dávno opustila. Nejen to. Věří totiž, že jeho život je film, který produkuje sám Bůh (ve skutečnosti ho produkuje Bruce Cohen, člověk, jenž stojí za Americkou krásou, Milk, Pushing Daisies, nebo třeba za Velkou rybou, ale pšt), že jeho úkolem je stát se fyzicky zdatným a emociálně podpůrným (co to, k čertu, znamená, se nás neptejte) a že ho na konci života čeká veliký happy end, jakási kompenzace příšerného vztahu s bývalou. Mohla by to být hodně příjemná komedie, obzvlášť, podíváte-li se na skvělé obsazení. Má O. Russel v rukávu další eso?

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.