Taková normální rodinka

Taková normální rodinka

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Taková normální rodinka

Taková normální rodinka /2008

Režie: Patrik Hartl

Hrají: Jiří Mádl, Eva Holubová, Marián Labuda, Monika Zoubková, Vanda Hybnerová

Česká premiéra: 17.4.2008

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Taková normální rodinka

V kostce: "Nula humoru, sto procent křeče. Kastrace komediální klasiky v zájmu vydělaných peněz. Objeví se sice Poldinky, babička si zase přečte pár detektivek a omladina znovu řeší milostné patálie, ale jinak se vše změnilo: Prostředí, postavy, pojetí humoru i kvalita výsledného výtvoru. Nudnější hodinu a půl nabídly za poslední roky snad jen Poslední plavky. Pro fandy seriálu platí striktní zákaz vstupu, ostatní jen na vlastní nebezpečí."

Galerie obrázků filmu Taková normální rodinka


Recenze filmu Taková normální rodinka

První odstavec recenze výjimečně vynechám: Bylo by zvláštní vytýkat filmařům, že jim došly originální látky, a přitom sklouznout k už provařenému lamentování nad tím, že v době oprýskaných příběhů už vznikají snad jen remaky, sequely, spin-offy, přiznané i nepřiznané vykrádačky a filmy drze parazitující na úspěchu jiných filmů. Producenti se bojí riskovat, rádi opakují fungující formulky a divák jim během roku podá až příliš mnoho důkazů (samozřejmě v podobě své mzdy), že tahle taktika se vyp...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Taková normální rodinka

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Taková normální rodinka

Zatím nevyšlo.


Související články

22.3.2017 13:00 Téma: Zasloužíme si kvalitní bitky, když je nepoznáme? Rubrika: Novinky Diskuze: 48 příspěvků
16.3.2017 17:19 První reakce: Atomic Blonde Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 256 příspěvků
12.3.2017 11:48 Víkendový výplach #392 o hláškách a Reevesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
4.3.2017 22:00 Českého lva 2016 nekompromisně ovládl Masaryk Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků

Na obzoru   (autor: k0C0UR)

České veselohry v tradičním slova smyslu vymřely. To ví každý, kdo si aspoň jednou do roka zajde na něco českého do kina. Více než často uzří snahu tenhle smutný stav zvrátit a ještě mnohem častěji si všimne, jak umírá pod neumětelstvím kdysi slavných režisérů nebo úplných nováčků. Nový stupeň obrody má jméno Patrik Hartl a bere si na paškál vůbec nejslavnější český sitcom – Takovou normální rodinku. Osvědčený, diváky prověřený model, je samozřejmě zakotven ve zbrusu nových scenáristických rozmarech a v barevnějších reáliích, podstata věci však zůstává stejná: opět se sejdeme hned se čtyřmi generacemi rodiny Hanákových: s maskotem rodiny, babičkou, neúnavně tvořící detektivky, které nikdo nečte. Podívat se přijde i paní Hanáková s manželem, přičemž ona je zpěvačka bez talentu – a toho času kuchařka – a on je pořád stejný milovník železnic a roztomilých zvířátek všeho druhu, jako býval kdysi. Z osazenstva dále vyčnívají notoričtí Raubíři, jejich rodiče s především mladší dcera Kateřina, kterou mládenec Zdeněk pod vlivem neblahých okolností (těhotenství) požádá o ruku. Plný barák bizarních charakterů na typicky českém písečku? Pokud z toho nebude další Pánská jízda, vlastně se docela těšíme :).

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.