Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Taková normální rodinka | 2008
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 17.04.2008
režie: Patrik Hartl
hrají: Jiří Mádl, Eva Holubová, Marián Labuda, Monika Zoubková, Vanda Hybnerová
 

V KOSTCE

Nula humoru, sto procent křeče. Kastrace komediální klasiky v zájmu vydělaných peněz. Objeví se sice Poldinky, babička si zase přečte pár detektivek a omladina znovu řeší milostné patálie, ale jinak se vše změnilo: Prostředí, postavy, pojetí humoru i kvalita výsledného výtvoru. Nudnější hodinu a půl nabídly za poslední roky snad jen Poslední plavky. Pro fandy seriálu platí striktní zákaz vstupu, ostatní jen na vlastní nebezpečí.

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERY

FOTOGALERIE

O FILMU

České veselohry v tradičním slova smyslu vymřely. To ví každý, kdo si aspoň jednou do roka zajde na něco českého do kina. Více než často uzří snahu tenhle smutný stav zvrátit a ještě mnohem častěji si všimne, jak umírá pod neumětelstvím kdysi slavných režisérů nebo úplných nováčků. Nový stupeň obrody má jméno Patrik Hartl a bere si na paškál vůbec nejslavnější český sitcom – Takovou normální rodinku. Osvědčený, diváky prověřený model, je samozřejmě zakotven ve zbrusu nových scenáristických rozmarech a v barevnějších reáliích, podstata věci však zůstává stejná: opět se sejdeme hned se čtyřmi generacemi rodiny Hanákových: s maskotem rodiny, babičkou, neúnavně tvořící detektivky, které nikdo nečte. Podívat se přijde i paní Hanáková s manželem, přičemž ona je zpěvačka bez talentu – a toho času kuchařka – a on je pořád stejný milovník železnic a roztomilých zvířátek všeho druhu, jako býval kdysi. Z osazenstva dále vyčnívají notoričtí Raubíři, jejich rodiče s především mladší dcera Kateřina, kterou mládenec Zdeněk pod vlivem neblahých okolností (těhotenství) požádá o ruku. Plný barák bizarních charakterů na typicky českém písečku? Pokud z toho nebude další Pánská jízda, vlastně se docela těšíme :).

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se