Strážci Galaxie

Guardians of the Galaxy

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (121)
Plakát k filmu Strážci Galaxie

Strážci Galaxie /2014

Režie: James Gunn

Hrají: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Michael Rooker, Lee Pace

Česká premiéra: 31.7.2014

USA premiéra: 1.8.2014

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Strážci Galaxie

V kostce: "Matnějšího záporáka a standardní děj tentokrát přemáhá spousta nadhledu a především obří porce rychlopalného humoru. Strážci Galaxie okamžitě putují mezi nejzábavnější comicsové hrdiny, jimž chybí akorát mohutnější výzva a o něco podvratnější odbočky. I tak ale jedou celé dvě hodiny na maximum a není velkých pochyb o tom, že Marvel znovu boduje. Jen holt ne tak triumfálně, jak jste možná doufali."

Galerie obrázků filmu Strážci Galaxie


Recenze filmu Strážci Galaxie

Na marvelovky se snášejí supi čím dál tím častěji. Až se skoro zdá, že natočit zábavný rodinný film je zločin hodný odchodu od filmařiny. Mnozí comicsoví fanoušci totiž hlasitě volají po temných, brutálních a co nejrealističtějších adaptacích, jako by nechtěli vidět nic jiného než další Watchmeny a Temného rytíře. Můžou něco takového čekat od Marvelu? Těžko. Ten si dál zarputile razí vlastní cestičku a nehodlá předělávat něco, co přece pohodově funguje.Do tohohle rozpoložení přicházejí Strážc...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Strážci Galaxie

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Strážci Galaxie

Zatím nevyšlo.


Související články

27.3.2017 00:44 Power Rangers uspěli, ale Krásku nedohnali Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
19.3.2017 23:50 Disney znovu slaví! Za miliardou letí i Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 80 příspěvků
19.3.2017 12:30 Víkendový výplach #393 o záporácích a Iron Manovi Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
18.3.2017 08:00 Nová fotka Groota ze Strážců Galaxie Vol. 2 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
15.3.2017 17:00 Téma: 10 důvodů, proč se těšit na další Rychle a zběsile Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Marvel nám představil hrdinné miliardáře v nezničitelných oblecích, vojáky oblečené v americké vlajce, severské bohy i vědce, co se mění na zelené obry se silou nosorožce. Teď je čas podívat se do vesmíru. Guardians of the Galaxy jsou možná trošku překvapivou volbou pro další Marvelovku, ale tvůrci slibují epickou sci-fi a těch není nikdy dost. A takových, v nichž jsou superhrdinské týmy obohaceny o oživlé stromy a hláškující bojové mývaly, už vůbec. Hlavním hrdinou ale bude nakonec stejně americký pilot, který skončí někde uprostřed vesmíru a spolu s partou mimozemských drsňáků se postaví padouchovi jménem The Collector, který je podle všeho nesmrtelný, umí nahlížet do budoucnosti, sbírá staré artefakty a je to pořádný drsňák. Uvidíme, co s tím provede James Gunn, režisér velmi slušného hororového béčka Slimák.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.