Šťastný Nový rok

New Year´s Eve

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Šťastný Nový rok

Šťastný Nový rok /2011

Režie: Garry Marshall

Hrají: Zac Efron, Abigail Breslin, Katherine Heigl, Robert De Niro, Jessica Biel, Hilary Swank, Michelle Pfeiffer, Sienna Miller, Ashton Kutcher, Sarah Jessica Parker, Jon Bon Jovi

Česká premiéra: 8.12.2011

USA premiéra: 9.12.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Šťastný Nový rok

V kostce: "Nemoc, ztráta formy, lenost nebo prostě smůla? Pojmenujte si to jak chcete, se stejným receptem i týmem se Marshall pokusil zopakovat úspěch valentýnského hitu a překvapivě pohořel stejně jako v posledních letech průměrné komedie s Katherine Heigl. Poslední bašta romantiky se nekoná, tohle je spíš připomínka toho, co žánru chybí - sehraní herci, dobré scénáře a střízlivé stopáže. Přistupujte jen v případě, že bezuzdně žerete alespoň tři čtvrtiny obsazení a vzhledem ke všem nakoupeným dárkům už nemáte před Štědrým dnem do čeho píchnout."

Galerie obrázků filmu Šťastný Nový rok

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Šťastný Nový rok

Ach, jak jsou zrádná ta koupání ve stejných řekách. Bez ohledu na to, že vše zůstalo při starém (režie, scénář) a z cool města (L.A.) jsme se přestěhovali do ještě víc cool města (N.Y.C.), začíná to už po pár desítkách minut, které slušný čtenář nechá filmu na hájení, nějak smrdět. Že by tenhle omašlovaný dárek skutečně byl těmi pověstnými ponožkami?Garry Marshall je profík s poměrně kodrcavou filmografií. Dal nám dialogově vypiplané klasiky jako Pretty Woman nebo Nevěsta na útěku, ale taky d...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Šťastný Nový rok


DVD a Blu-ray filmu Šťastný Nový rok

Zatím nevyšlo.


Související články

24.3.2017 22:00 VIDEO: 5 teaserů Ligy spravedlnosti Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
24.3.2017 16:00 První 2 plakáty Spider-Man: Homecoming Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
14.3.2017 17:00 TZ recenze: The Grand Tour Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
10.3.2017 09:00 Nový plakát a fotka Wonder Woman Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Garry Marshall rád točí romantické filmy, rád v nich má kvanta hlavních postav a rád tyhle postavy obsazuje hollywoodskou smetánkou. Při pohledu na kolonku s obsazením vám musí být víc než jasné, že se na tom v případě New Year´s Eve vůbec nic nezměnilo. Opět je tu tolik špičkových herců, že jejich vyjmenování zabere minimálně polovinu plnohodnotného traileru a opět se jedná o slaďárnu. Film má vyprávět o několika newyorských párech, jejichž osudy se střetnou na Nový rok. Víc člověk vědět nepotřebuje, Marshall totiž ve slaďárnách plavat umí. Takže čekejte další milou - ale veskrze průměrnou - romantiku s trochou ohňostrojů.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.