Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Spojenci

Spojenci /2016

Režie: Robert Zemeckis

Hrají: Brad Pitt, Marion Cotillard, Jared Harris, Lizzy Caplan, Matthew Goode

Česká premiéra: 26.1.2017

USA premiéra: 23.11.2016

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Spojenci

V kostce: "Špióni Brad Pitt a Marion Cotillard se po úspěšné likvidaci nácků v severní Africe stěhují do Londýna, zakládají rodinu a čekají lepší zítřky. Pak se ale ukáže, že francouzská špiónka ve skutečnosti pracuje pro Německo. A její manžel ji musí zlikvidovat. Robert Zemeckis bohužel z potenciálně napínavé zápletky vymáčkl zoufale chladný film bez emocí, který se nikdy pořádně nerozjede. Hezky vypadá, má krásnou výpravu, ale strhnout nedokáže a ve výsledku jde o celkem průměrnou podívanou. Což je na Zemeckise, Pitta a Cotillard dost málo. "

Galerie obrázků filmu Spojenci


Recenze filmu Spojenci

Brad Pitt, Marion Cotillard, Robert Zemeckis. Očekávat od spolupráce těhle tři superhvězd něco míň než dobrý film, by by bylo dost zvláštní. Každý má ale občas právo na nějaký ten úlet a po zahraničních reakcích jsme trošku tušili, že Spojenci nebudou přepisovat žebříčky největších pecek všech dob. Jak to tedy nakonec dopadlo?  Jestli se vám nechce číst delší text, tak rovnou řeknu, že to dopadlo ne úplně špatně, rozhodně však hůř, než bych chtěl. Ale od začátku. Spojenci jsou válečnou romanc...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Spojenci

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Spojenci

Zatím nevyšlo.


Související články

26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
29.1.2017 12:39 Víkendový výplach #386 o robotech a dinosaurech Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
24.1.2017 14:45 89. nominace na Oscara Rubrika: Novinky Diskuze: 78 příspěvků
11.1.2017 13:45 Na co do kina: 10 originálních lednových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
19.12.2016 09:46 Nové Star Wars brutálně rozsekaly Willa Smithe Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Doby, kdy se Robert Zemeckis mrcasil s divnými animáky, jsou definitivně pryč a už je  zpátky u živých herců. A v případě Allied i u zatraceně dobrých. Brad Pitt si tu zahraje špióna Maxe Vatana, který v roce 1942 přijíždí do Casablanky a předstírá, že je manželem ženy jménem Marianne, která má přístup k důležitým informacím nepřátel. Z těch dvou se ale stanou skuteční milenci a když válka skončí, vezmou se. Po válce se však věci zkomplikují, když Max zjistí, že Marianne celou dobu pracuje pro nepřítele. A že on ji má teď zabít. Výpravný romantických thriller má luxusní obsazení, Zemeckis je režisérskou jistotou takže jo, jsme zvědaví. Dost. 

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.