Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Spojenci | Allied | 2016
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 23.11.2016
CZ premiéra: 26.01.2017
režie: Robert Zemeckis
hrají: Brad Pitt, Marion Cotillard, Jared Harris, Lizzy Caplan, Matthew Goode

Spojenci: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Absolutně špičková práce! Robert Zemeckis rád vyzrazuje v upoutávkách na své filmy většinu příběhových zákrut, tak aby divák věděl, na co se může těšit. Ale v tomhle případě se to rozhodně vyplácí, protože plnohodnotný trailer je jednoduše super. Po řádění na nacistické hostině, které vypadá jako cvičení na Hanebné pancharty, se před námi otvírá rozmáchlé válečné drama s velmi mocným twistem v podobě obvinění ze špionáže a žádost o zjednání nápravy vlastní rukou. Brad Pitt má na ty agentky ve vlastní domácnosti zjevně smůlu (minule u takového rošťačení sbalil Angelinu, tentokrát prý alespoň na chvilku Marion), důležité ale je, že do toho Zemeckis zjevně šlape naplno a při tom, jak umí pracovat s postavami a jejich vyhrocenými příběhy, lze očekávat emocionálně sytý biják. Snad v něm bude co nejmíň digitálně kouzlit, u provazochodeckého Muže na laně těch domalovánek bylo na můj vkus trochu moc a i tady jsou v podstatě jediným rušivým elementem.

Spojenci: TV trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Tomu se říká brilantní timing! Angelina Jolie oznámila, že se rozvádí s Bradem Pittem, a Paramount bleskově zareagoval upoutávkou, v níž si Brad bere Marion Cotillard. Jako by nestačilo, že se spekuluje o zásadní aféře téhle dvojice a internet zaplavily gify s veselou Jennifer Aniston. Angie si to musí vyžrat hezky do dna, protože Spojenci potřebují kasovní boost a ohavná digitální poušť jim ho vážně nenadělí. Nu což, hlavně že tohle špiónské drama pořád vypadá dobře. A ačkoliv je nový trailer o úroveň slabší než ten minulý, končí zajímavým dilematem, které rádi rozlouskneme až v kině.

Spojenci: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Nové filmy Roberta Zemeckise většinou provází větší fanfáry. A taky větší očekávání. Zemeckis je přeci jen živoucí klasik, co si trilogií Návrat do budoucnosti a Forrestem Gumpem zajistil nesmrtelnost, pokaždé vypráví suverénně a stále technologicky inovuje. Proto byste ho netipovali jako strůjce tohohle válečného retra, o kterém se zatím mluvilo jen kvůli bulvárem propírané aférce mezi Bradem Pittem a Marion Cotillard. Podle prvního videa byste v ní i věřili, protože to mezi oběma hvězdami dost jiskří a právě na jejich cukrbliky spoléhá trochu nedomrlý teaser víc než na nějaké soustředěnější vnazení na příběh, což je trochu škoda. Ucítíte totiž spíš ambice než kreativní rafinovanost.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace