Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Sinister

Sinister /2012

Režie: Scott Derrickson

Hrají: Ethan Hawke, Vincent D`Onofrio, James Ransone, Fred Dalton Thompson

Česká premiéra: 1.11.2012

USA premiéra: 12.10.2012

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Sinister

V kostce: "Ellison se s rodinou přestěhoval do domu, jehož předchozí majitelé spáchali sebevraždu. Nebo je to složitější? Samozřejmě, že je! Sinister je sice neoriginální, ale zato hodně působivý a děsivý horor, který po Paranormal Activity fandům napraví náladu. "

Galerie obrázků filmu Sinister


Recenze filmu Sinister

Kdyby se horory hodnotily podle originality, bylo by to se Sinisterem, jenž je považován za jeden z nejlepších žánrových příspěvků tohoto roku, hodně špatné. Scott Derrickson je naštěstí natolik šikovný režisér, že se nemusí zabývat tím, že příběh už diváci viděli několikrát před tím, poněvadž moc dobře ví, že místo toho budou řešit obsah svých trenek. Už trailery napověděly, že se tu chystá malý nenápadný horor, který by mohl letos žánru napravit pověst a zlepšit náladu každému, kdo vyrazil ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Sinister

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Sinister

Zatím nevyšlo.


Související články

17.3.2017 09:45 Venom míří do kin! Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
21.10.2016 01:45 Téma: Co se děje v novém Wolverineovi? Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
6.10.2016 14:12 O čem bude třetí Wolverine? Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
2.10.2016 00:10 6 českých plakátů Doctora Strange Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
27.9.2016 09:00 12 nových fotek z Doctora Strange Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Scott Derrickson natočil hodně povedený a finančně úspěšný horor V moci ďábla. Hned potom se však rozhodl procpat se do vyšší ligy a moc se mu to nepovedlo. Remake klasické sci-fi Den, kdy se zastavila Země, diváky moc nelákal a kvalitativně to byl pro režiséra taky trochu ústup ze slávy. Teď se však Derrickson vrací k hororu a ke komornějším tématům, což by mu mohlo prospět. Hrdinou filmu Sinister bude novinář, který se přestěhuje i s rodinou do nového domu. Tady náhodou objeví staré videonahrávky, díky nimž zjistí, že v minulosti zde došlo k několika vraždám. Začne tedy pátrat po okolnostech a brzy mu dojde, že dráždí hada bosou nohou a vystavuje nebezpečí své nejbližší. Už je ale pozdě. V hlavní roli se objeví obvykle nezklamávající Ethan Hawke, jinak však žádné velké hvězdy nečekejme. Paradoxně by to však výsledku mohlo pomoci, Derrickson už jednou dokázal, že přesně tohle mu sedí.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.