Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (4)
Plakát k filmu Shanghai

Shanghai /2008

Režie: Mikael Håfström

Hrají: John Cusack, Chow Yun-Fat, Jeffrey Dean Morgan, Ken Watanabe, Li Gong

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Shanghai

V kostce: "John Cusack a asijská herecká elita v dobře napsaném a zručně natočeném špionážním thrilleru o událostech předcházejících „vyčištění“ Šanghaje japonskou armádou a útoku na vy-víte-který přístav. Víc než válečné pozadí zaujmou vztahové dějové linie, ale počítejte i s opulentní výpravou a několika říznými akčními scénami. S ohledem na to, jak producenti film komerčně pohřbili, vcelku příjemné překvapení."

Galerie obrázků filmu Shanghai


Recenze filmu Shanghai

Když mi nějaký vypatlaný nácek bude zase tvrdit, že světovou ekonomiku (včetně filmového průmyslu) ovládají Židé se svými penězi a nezdolným obchodnickým duchem, řeknu mu: „Nesmysl. Koukni na Weinstein Company, ti by neprodali ani vodu poutníkovi na Sahaře. Vždyť málem neprodali ani Chow Yun-Fata Číňanům!“Drama Shanghai mělo světovou premiéru v Číně loni v červnu. Tržby dosáhly 7,5 milionů dolarů. Vzhledem ke specifikům čínského trhu z toho skončilo v kapse producentů asi tak 15 dolarů a 45 c...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Shanghai

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Shanghai

Zatím nevyšlo.


Související články

18.5.2015 15:00 Jackie Chan se vrací do Hollywoodu Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
28.5.2013 13:00 Nářez #21: Liga mistrů v kopání do hlav Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
2.9.2012 12:30 Víkendový výplach #156 o svalech a Expendables Rubrika: Novinky Diskuze: 40 příspěvků
21.2.2012 14:34 Russell Crowe bude šéfovat Sydney Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
15.6.2010 11:55 Režisér Hobita? Stále ve hvězdách... Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Čína sice momentálně žije sportovně, ale ještě letos se do ní podíváme tak trošku jinak. Drama Shanghai se odehrává v roce 1940 v okupované Číně. Japonci se rozhodli svému sousedovi trochu zatopit a svět zatím dělá, že to nevidí. Paul Soames ale do Shanghaie musí i přes to odletět, protože se rozhodl navštívit svého starého přítele. V zemi, kde teď začínají platit nová pravidla, ale brzy zjišťuje, že jeho kamarád je mrtvý. Paul se jako správný přítel rozhodne vypátrat, proč se tak stalo a čím dál tím víc se zaplétá do sítě lží a intrik. A brzy přichází na to, že smrt jeho přítele byla jen začátek mnohem většího spiknutí, ve kterém jedou i Američané. A to ještě neví, že útok na Pearl Harbour je za dveřmi. Režisér Mikael Håfström se během pouhých dvou filmů vyprofiloval jako slušný řemeslník, který ví, jak natočit neurážlivý film. Jeho horor Pokoj 1408 sice kdovíjaký zázrak nebyl, ale že by šlo o špatný film se říct rozhodně nedá. Ve své novince Shanghai opět spojil síly s Johnem Cusackem a navíc si přizval pár dalších velmi zajímavých herců. Jestliže si tedy Američané nebudou ve filmovém Shanghai léčit válečné komplexy, nemuselo by jít o špatný film.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.